Byt na predaj 165 m² Sierra Blanca

124437691 | Sierra Blanca

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 165 m²
  • Plocha terasy 110 m²
  • Stav Aktívne

Luxusný penthouse v Sierra Blanca: vrchol bývania na úrovni v Marbelle

Tento 3-izbový penthouse sa nachádza v uznávanej komunite Sierra Blanca a poskytuje jedinečnú kombináciu luxusu, bezpečnosti a malebnej krásy. Táto nehnuteľnosť ponúka komplexný zážitok z kultivovaného bývania s panoramatickým výhľadom siahajúcim od Stredozemného mora až po majestátne pohoria a podmanivú panorámu Marbelly.

Spálne a obytné priestory
Rezidencia predstavuje tri rozľahlé spálne, z ktorých každá je vybavená vlastnou kúpeľňou s vysokokvalitným príslušenstvom. Elegantne koncipovaný otvorený obývací a jedálenský priestor vytvára podmienky na každodenné uvoľnené bývanie aj veľkolepú zábavu a ponúka hladko integrovaný vnútorný priestor.

Panoramatický výhľad
Okná od podlahy až po strop poskytujú nerušený výhľad a zároveň umocňujú celkový pocit priestrannosti a umožňujú dostatok prirodzeného svetla. Každý okamih v tomto penthouse je podčiarknutý panoramatickými výhľadmi, ktoré sa dynamicky menia od rána do večera.

Bazény a vonkajšie vybavenie
Dva špičkové bazény v rámci urbanizácie predstavujú príjemné útočisko na relaxáciu alebo cvičenie, a to všetko v sviežom a dokonale upravenom prostredí.

bezpečnostná služba 24/7 a tichá zóna
Komunita Sierra Blanca uprednostňuje bezpečnosť a pokoj svojich obyvateľov a ponúka nepretržitú bezpečnostnú službu. Okrem toho sa nehnuteľnosť nachádza v pokojnej zóne, ktorá ponúka únik od ruchu a zhonu a zároveň je v tesnej blízkosti všetkého, čo Marbella ponúka.

Parkovanie a skladovanie
K penthousu sú pridelené dve bezpečné parkovacie miesta v krytej podzemnej garáži, ktoré dopĺňa súkromný sklad na uloženie ďalších vecí alebo sezónnych predmetov.

Terasy
Rozsiahlosť domu'dotvárajú dve dobre vybavené terasy s výhľadom na malebné okolie. Tieto terasy poskytujú ďalší priestor na stolovanie, spoločenské stretnutia alebo jednoducho na vychutnávanie fascinujúcich výhľadov.

Tento penthouse v Sierra Blanca ponúka mimoriadnu príležitosť na životný štýl v jednej z najlepších rezidenčných lokalít Marbella. V prípade záujmu alebo naplánovania obhliadky nás prosím kontaktujte v čo najkratšom čase.


RRE


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Sierra Blanca
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková165 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (110 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Komora, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.