Radový dom na predaj 134 m² La Alcaidesa

124650916 | La Alcaidesa

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 134 m²
  • Plocha terasy 83 m²
  • Stav Aktívne

Starostlivo zrekonštruovaný mestský dom je oveľa viac ako len domov; je to útočisko pokoja a pohodlia.

Vitajte v dome svojich snov v malebnej urbanizácii "La Villa" v La Alcaidesa! Predstavte si, že sa každé ráno prebúdzate do hrejivého objatia slnka a jemného šepotu Stredozemného mora, ktoré hladí vaše zmysly.

Už pri vstupe do objektu vás privíta aura pohostinnosti vďaka kombinácii dokonale zvolených materiálov.

Na prízemí vás privíta plne vybavená otvorená drevená kuchyňa, ktorá sa dokonale spája s priestrannou obývacou izbou s jedálňou a vytvára dokonalé prostredie pre chvíle spojenia a radosti s rodinou a priateľmi. Útulný krb PELLETS vás pozýva na oddych a zároveň produkuje dostatok tepla na vyhriatie celého poschodia. Na tomto poschodí sa nachádza aj útulná spálňa a toaleta pre hostí, ktoré ponúkajú pohodlie a súkromie.

Už vonku na vás čaká veľkolepá záhrada. Táto zelená oáza je ideálnym miestom na rodinné stretnutia a grilovanie s priateľmi, miestom, kde sa každý deň stáva oslavou života. Očarujúca veranda vás pozýva vychutnať si rannú kávu pri rozjímaní nad krásou okolia.

Keď vyjdeme na prvé poschodie, nájdeme veľkú chodbu. V hlavnej spálni si užijete pohodlie vlastnej kúpeľne a je tu prístup na súkromnú terasu s nádherným výhľadom na more, tento priestor poskytuje pokojný únik, kde si môžete oddýchnuť a . Ďalšie dve spálne ponúkajú viac než dostatok priestoru pre rodinu alebo hostí, zatiaľ čo kompletne vybavená kúpeľňa s vaňou dodáva ďalší komfort.

Dom je tiež vybavený všetkými modernými vymoženosťami, ktoré si môžete priať, vrátane klimatizácie, keďže sa dbalo na každý detail, aby ste boli spokojní.

A to ešte nie je všetko; ako obyvatelia komplexu "La Villa" budete mať exkluzívny prístup k šumivému spoločnému bazénu s nádherným výhľadom na more a maják Alcaidesa. Vďaka vlastnému súkromnému parkovisku si v Alcaidese budete môcť užívať maximálne pohodlie a bezpečnosť po celý čas.

Tento dom však nie je len miestom na bývanie, je to spôsob života. Vďaka privilegovanej polohe len pár minút od pláže Alcaidesa a prestížnych golfových ihrísk, ako sú Alcaidesa Golf a La Hacienda Links Golf Resort, budete mať'všetko, čo potrebujete na život, o akom ste'vždy snívali. A keďže Sotogrande a Gibraltár sú vzdialené len kúsok cesty autom, budete mať prístup k širokej škále zariadení a zábavy, ktoré uspokoja každé vaše želanie.

Tento dom skrátka nie je len domovom, je prísľubom šťastia, dobrodružstva a pokoja. Príďte a objavte čaro života v "La Villa" ešte dnes!

Približné rozmery vonkajších priestorov v m2
záhrada 25
veranda 20
terasa 8
parkovisko pred domom 35


V súlade s vyhláškou Junta de Andalucía 218/2005 z 11. októbra informujeme klienta, že daň z prevodu nehnuteľnosti, notárske a registračné poplatky nie sú zahrnuté v cene. Poplatky za sprostredkovanie predaja nehnuteľností sú zahrnuté v cene. Ponuka podlieha chybám, zmenám ceny alebo akýmkoľvek iným úpravám bez predchádzajúceho upozornenia.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaCádiz, Costa del Sol, La Alcaidesa
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková134 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
ParkovanieÁno
TerasaÁno (83 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, WiFi, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v San Roque

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.