Radový dom na predaj 210 m² Sotogrande Alto

124433272 | Sotogrande Alto

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 210 m²
  • Plocha terasy 131 m²
  • Stav Aktívne

Objavte moderné bývanie v tomto úžasnom mestskom dome s 3 spálňami, ktorý sa nachádza v exkluzívnej urbanizácii La Finca de Sotogrande, cenenej enkláve v rámci La Reserva de Sotogrande.

Panoramatický výhľad zdobí túto rezidenciu a ponúka výhľad na celý región, ktorý zahŕňa šumiace more, sviežu prírodu, golfové ihrisko a majestátne hory.

Pri vstupe vás na hlavnej úrovni privíta otvorená kuchyňa a obývacia časť, ktorá plynule prechádza na južne orientovanú terasu, z ktorej sa vám naskytne výhľad na more. Na tejto úrovni sa nachádza aj dobre vybavená spálňa, moderná kúpeľňa a očarujúca predná veranda.

Zostúpte na nižšiu úroveň prízemia, kde nájdete priestrannú garáž s dostatočným priestorom pre dve alebo viac áut. Okrem toho táto úroveň ponúka dve spálne s priamym prístupom na hlavnú záhradnú terasu, ktorá obklopuje východnú stranu domu so sviežou trávnatou plochou.

Vystúpte na najvyššiu úroveň, kde na vás čaká veľkolepé solárium s nádherným panoramatickým výhľadom na celý región. Tu sa vám naskytne výhľad na more, hory a malebnú krajinu.

Samotná komunita sa môže pochváliť nádherným bazénom, ktorý je obklopený starostlivo upravenými záhradami a je jednou z hlavných atrakcií La Finca. K ďalšiemu vybaveniu patria tenisové kurty a plne vybavená telocvičňa, ktoré zabezpečujú všestranný a aktívny životný štýl.

Táto nehnuteľnosť má výhodnú polohu v susedstve golfového klubu La Reserva a pláže La Reserva a ponúka aj ľahký prístup k známej medzinárodnej škole Sotogrande. Zažite stelesnenie moderného bývania v tomto nádhernom útočisku v Sotogrande.

Tento mestský dom má jedinečnú polohu, poskytuje úchvatný výhľad na more a zároveň si zachováva spojenie s nádherným golfovým ihriskom, ktoré ho obklopuje. Príjemná klíma Andalúzie'umožňuje celoročné bývanie a každá izba profituje z okolitej prírodnej krásy vďaka rozsiahlym oknám, ktoré prinášajú krajinu do interiéru.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaCádiz, Costa del Sol, Sotogrande Alto
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková210 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátB
ParkovanieÁno
TerasaÁno (131 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Golf, Krajina, Panoramatický
OrientáciaVýchod, juh
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Tenisové pádlo, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Domotika
Služby/energieElektrina, telefón, plyn

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Sotogrande

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.