Radový dom na predaj 129 m² Benalmadena Costa

124599760 | Málaga, Costa del Sol, Benalmadena Costa

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 129 m²
  • Plocha terasy 82 m²
  • Stav Aktívne

Vynikajúco umiestnený a zriedkavo k dispozícii 3 spálne, 2,5 kúpeľne, Benalmadena Residence, poskytujúce nádherný panoramatický výhľad na more a hory..nachádza sa v mimoriadne vyhľadávanej & prime, oblasť Benalmadena, s niektorými z najlepších komunikačných spojení pobrežia ponúka!!

Táto nádherná nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v srdci Benalmádeny, ale v pokojnej slepej uličke, je stelesnením luxusného pobrežného bývania. Doprajte si dokonalú kombináciu pokoja a pohodlia v tomto krásne zreformovanom dome, ktorý stanovuje nový štandard elegancie a pohodlia. Len čo by kameňom dohodil od trblietavého pobrežia, vychutnajte si ľahký prístup na pláž na pokojné prechádzky alebo slnkom zaliate popoludnia pri mori.

Súčasní majitelia túto rezidenciu starostlivo zrekonštruovali podľa najvyšších štandardov, každý detail tejto rezidencie vyžaruje sofistikovanosť a modernosť a poskytuje oázu bohatstva a štýlu.

Táto vynikajúca nehnuteľnosť predstavuje jedinečnú príležitosť vlastniť dom, v ktorom sa bez problémov spája luxus, pohodlie a úchvatný výhľad. Nenechajte si ujsť príležitosť urobiť túto výnimočnú rezidenciu vašou!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benalmadena Costa
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková129 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (82 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický pohľad
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Satelitná TV, WiFi, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Vírivka, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benalmádena

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!