Radový dom na predaj 122 m² Benalmadena

124749430 | Benalmadena

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 122 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v tomto očarujúcom a krásne zmodernizovanom tradičnom španielskom dome, kde vás privíta jedinečné teplo, charakter a šarm. Tento dom s ideálnou polohou vedľa autobusovej zastávky a v pešej vzdialenosti od nemocnice Xanit, obchodov Mercadona a Lidl v Benalmádene ponúka dokonalú kombináciu pohodlia a pokoja. Nachádza sa v malej, pokojnej urbanizácii podobných domov, takže si môžete vychutnať pokojné prostredie bez ruchu mestského života. Je ideálny pre tých, ktorí chcú byť blízko všetkej občianskej vybavenosti a zároveň sa prebúdzať za upokojujúceho zvuku vtákov.

Skutočnosť, že tento dom je na rohu, poskytuje veľa súkromia a umožňuje vstup množstva prirodzeného denného svetla. Relaxujte v spoločnom bazéne, ktorý bol nedávno zrekonštruovaný a tento rok sa používa po prvýkrát. Združenie vlastníkov domov' je dobre udržiavané a mesačný poplatok je v porovnaní s podobnými urbanizáciami v oblasti ekonomický. Príjemná terasa s umelou trávou vedie do rozšírenej obývačky - ideálnej na čítanie, štúdium, prácu alebo na začatie dňa čerstvými raňajkami.

Parkujte bez námahy na ulici alebo využite vlastnú garáž, ktorej súčasťou je ďalší úložný priestor, ideálny na bezpečné uloženie ďalších vecí.

Ako bonus je v tomto dome ďalší priestor, ktorý je v súčasnosti zriadený ako fitnescentrum s úchvatným výhľadom na hory a more a ponúka nekonečné možnosti. Vďaka vlastnému prístupu zo záhrady cez schodisko Caracol a vnútornému prístupu z druhého poschodia sa dá ľahko premeniť na domácu kanceláriu, relaxačný priestor alebo ďalšiu miestnosť.

Dom sa môže pochváliť tromi pohodlnými spálňami a dvoma modernými kúpeľňami, ktoré poskytujú dostatok priestoru a pohodlia pre rodinu aj hostí. Tradičnú španielsku architektúru dopĺňa moderný, starostlivo navrhnutý interiér, v ktorom sa mieša klasický šarm s modernými vymoženosťami.

Dom sa dá ľahko prenajať alebo premeniť na vaše hlavné sídlo. Každý kút je premyslene využitý na optimalizáciu pohodlia a funkčnosti. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči - toto je viac ako domov!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benalmadena
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková122 m²
Plocha pozemku55 m²
StavDobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (20 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, hory, záhrada
OrientáciaJuhovýchod, juh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benalmádena

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.