Radový dom na predaj 164 m² Calahonda

124422337 | Málaga, Costa del Sol, Calahonda

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 164 m²
  • Plocha terasy 63 m²
  • Stav Aktívne

Luxusné meštianske domy so 4 spálňami sa nachádzajú v centre Calahondy. Nachádza sa v blízkosti všetkých zariadení občianskej vybavenosti a kúsok ďalej od nádhernej piesočnatej pláže. Nehnuteľnosť je rozdelená na 4 úrovne, ktoré v krátkosti pozostávajú z: prízemia s priestrannou obývacou izbou a jedálenským kútom, modernej otvorenej kuchyne plne vybavenej špičkovými spotrebičmi Bosch s priamym prístupom cez okná od podlahy až po strop na veľkú vonkajšiu terasu a súkromnú rohovú záhradu. Po plávajúcom schodisku sa dostanete na najvyššie poschodie, kde sa nachádza hlavná spálňa, ďalšie 2 spálne pre hostí a prístup na strešné solárium. Na spodnom poschodí sa nachádzajú ďalšie dve veľké izby a dve súkromné parkovacie miesta. Medzi vlastnosti patrí dvojité zasklenie Climalit, žalúzie v spálni budú elektrické a všetky kúpeľne budú mať podlahové kúrenie.
Táto luxusná komunita sa nachádza na ploche 3 000 m2 tropických upravených záhrad s veľkým spoločným bazénom, slnečnou terasou, ochrankou na mieste, dennou vrátnicou, bezpečnostným systémom CCTV, plne vybavenou telocvičňou so sprchami so šatňami, podzemným parkoviskom a ďalšími dvoma miestnosťami v suteréne.
Úžasný výber nehnuteľností nachádzajúcich sa v pešej vzdialenosti od úplne všetkého!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Calahonda
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková164 m²
Plocha pozemku63 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (63 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní2
VýhľadyPanoramatický
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie, Suterén, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!