Radový dom na predaj 110 m² Torrox Costa

124712821 | Málaga, Costa del Sol East, Torrox Costa

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 110 m²
  • Plocha terasy 129 m²
  • Stav Aktívne

El Mirador je súkromný päťhviezdičkový rezort na pobreží Costa del Sol, ktorý sa nachádza priamo pri Stredozemnom mori, len 50 km od Malagy. El Mirador je postavený na udržateľných základoch, kde sa okrem iného vyrába elektrická energia a teplo udržateľným spôsobom prostredníctvom vlastnej výroby v rezorte. Okrem iného prevádzkuje v El Mirador aj bývanie a zariadenia.
Rezort pozostáva z 37 domov vo vlastníctve súkromných osôb, ktoré ponúkajú luxusné zariadenia, ako napríklad nekonečný bazén, wellness, fitnescentrum, tapas bar a ďalšie.

El Mirador je úplne nový rezort (dokončený začiatkom roka 2024), ktorý vyvinuli Dáni s vášňou užívať si život na juhu Španielska. Skadanavský charakter stavby sa prejavuje v kvalite a dizajne domov, ako aj vo výbere a dizajne zariadení s modernou konštrukciou a luxusom do posledného detailu.

Na rozdiel od tradičnej španielskej výstavby je El Mirador postavený v kvalite, ktorú poznáme z moderných dánskych domov. To zahŕňa škandinávsky dizajn a interiéry, dobrú izoláciu, nízku spotrebu energie a udržateľné prevedenie rezortu ako celku.

Rezort je poháňaný až 100 % spotreby ZELENEJ energie z vlastnej výroby! Energia pochádza zo solárnych panelov aj geotermálneho tepla, ktoré sú integrované do rezortu, aby sa zabezpečila udržateľná prevádzka. Udržateľný prvok v rezorte El Mirador bol veľmi vysokou prioritou a práve vďaka nemu sú tieto nehnuteľnosti také jedinečné.

Veľké investície počas výstavby zabezpečujú, že všetky domy a zariadenia v rezorte sú ZELENÉ a energia a teplo sú zabezpečené pre celý rezort a umožňujú prevádzku viacerých zariadení počas letného aj zimného obdobia, a tak si majitelia nehnuteľností a hostia môžu naplno užívať luxusný pobyt s pokojom. Napríklad prevádzku veľkého vyhrievaného bazéna počas chladnejších mesiacov.

Ako majiteľ domu sa dokonca môžete tešiť na nižšie účty za energie.

Byť majiteľom domu v El Mirador je tiež skvelá investičná príležitosť. Ako majiteľ domu sa môžete stať súčasťou správy objektu, kde vám prenajímajú váš dom v období, keď ho sami nevyužívate. Takto môžete očakávať výnos približne 5 - 6 % ročne.

Costa del Sol je najobľúbenejšou dovolenkovou destináciou v Európe spomedzi mnohých európskych krajín. Dopyt po domoch a letoviskách, ako je napríklad El Mirador, v posledných rokoch tiež rýchlo rastie. Preto môže mať dobrý finančný zmysel prenajímať svoj dom v období, keď ho sami nevyužívate. Vďaka facility managementu môžete tento proces stopercentne automatizovať, čím sa vaša investícia stane jednoduchou a udržateľnou.

Vzhľadom na vysoký dopyt po bývaní na juhu Španielska sme v posledných rokoch zaznamenali aj nárast hodnoty nehnuteľností. Vďaka tomuto trendu očakávame v nasledujúcich rokoch ďalší nárast cien domov v El Mirador, z čoho sa môžu tešiť všetci majitelia domov v letovisku.

Napriek dizajnu inšpirovanému Dánskom však domy v El Miradore skvele využívajú aj jedinečné vlastnosti polohy v najslnečnejšej oblasti Európy. Všetky domy majú niekoľko terás s veľkými vonkajšími plochami, ktoré sa dajú skvele využiť počas všetkých slnečných hodín, ktoré na pobreží Costa del Sol zažijete.

Keď vlastníte dom v El Mirador, máte nielen výhody vlastníctva exkluzívneho domu v najatraktívnejšej dovolenkovej oblasti Európy - máte aj všetky výhody toho, že ste súčasťou 5-hviezdičkového rezortu pri každom pobyte vo vašom dome.

Nenechajte si ujsť túto fantastickú a jedinečnú príležitosť!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol East, Torrox Costa
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková110 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (129 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Krajina, Panoramatický, Ulica
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Vírivka
Služby/energieElektrina, Fotovoltaické solárne panely, Solárny ohrev vody

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Nerja & Málaga východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.