Radový dom na predaj 157 m² El Paraiso

124448374 | Málaga, Costa del Sol, El Paraiso

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 157 m²
  • Plocha terasy 41 m²
  • Stav Aktívne

Trojizbový mestský dom vo veľmi obľúbenej lokalite v blízkosti golfového ihriska Paraiso.

Bezchybný mestský dom v prvotriednej rezidenčnej štvrti v blízkosti občianskej vybavenosti, športových zariadení, škôl a pláže. O túto nehnuteľnosť sa jej majitelia mimoriadne dobre starali a je prezentovaná v perfektnom stave. Parkovanie mimo ulice priamo pred dverami vám umožní zaparkovať jedno alebo dve autá v tesnej blízkosti vlastného súkromného vchodu.

Akonáhle prejdete vchodovými dverami, nemôžete'pomôcť, ale obdivovať výhľad do súkromnej záhrady. Tá je orientovaná na juhovýchod a väčšinu dňa na ňu svieti krásne slnko. Naľavo od vstupnej haly sa nachádza svetlá kuchyňa vedúca do priestoru, ktorý možno využiť ako technický alebo úložný priestor. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi Siemens a je vo veľmi dobrom stave. Otvorený obývací a jedálenský priestor má tri sady terasových dverí vedúcich do záhrady s cieľom maximalizovať prirodzené svetlo v miestnosti. Súčasťou je atraktívny funkčný krb, ktorý sa v súčasnosti využíva na dekoratívny účel. Miestnosť je elegantne zariadená a má dobré proporcie. Vedie na rozšírenú terasu s elektrickou markízou a priestorom na stolovanie, relaxáciu, zábavu alebo opaľovanie a, samozrejme, na veľkú záhradu. Zo záhrady je malá bránka, cez ktorú má záhradník prístup na pozemok, aby mohol udržiavať trávu a rastliny. Touto bránkou sa dá dostať aj do spoločného bazéna.

Na tejto úrovni sa nachádza aj toaleta pre hostí a úložný priestor pod schodmi.

Na poschodí má hlavná spálňa krásnu vlastnú kúpeľňu so samostatnou vírivkou a sprchovacím kútom, všetko dokončené v krásnom travertínovom mramore. Zo spálne sa vychádza na terasu s výhľadom do záhrady s výhľadom na pohorie La Concha a Stredozemné more. Terasa ponúka dostatok priestoru na uvoľnené posedenie alebo ležadlá, ako aj bistro stôl a stoličky. Jedna zo spální pre hostí má tiež prístup na túto terasu. Hlavná spálňa a obe hosťovské spálne sú dvojlôžkové izby dobrej veľkosti s množstvom vstavaných skríň. Na tejto úrovni sa nachádza aj kúpeľňa pre hostí a tretia spálňa má vlastný balkón s džulietou.

Táto nehnuteľnosť je dokonale pripravená na nasťahovanie. Medzi ďalšie funkcie patrí klimatizácia s teplým a studeným vzduchom a moderný poplašný systém. Okná majú žalúzie persiana pre väčšiu bezpečnosť v spojení s vysokokvalitnými plastovými oknami. Blízkosť golfu, tenisu, reštaurácií, obchodov a škôl robí z tejto nehnuteľnosti'skvelú voľbu pre páry a rodiny, ktoré hľadajú prázdninový dom alebo trvalejšie bydlisko.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, El Paraiso
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková157 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (41 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Záhrada
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Gril, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!