Radový dom na predaj 203 m² Estepona

124748428 | Estepona, Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 203 m²
  • Plocha terasy 71 m²
  • Stav Aktívne

Tento mestský dom, ktorý sa nachádza v okúzľujúcej atmosfére historického starého mesta Estepona a ktorého starostlivá rekonštrukcia bude dokončená v októbri 2024, je stelesnením moderného luxusného bývania. Na troch premyslených podlažiach je každý aspekt tejto rezidencie navrhnutý tak, aby sa v ňom hladko spojila sofistikovanosť s funkčnosťou.

Pri vstupe vás na prízemí privíta bezpečná garáž, ktorá poskytuje pohodlie aj dostatok úložného priestoru. Tri priestranné spálne s vlastnou kúpeľňou tu ponúkajú pokojné útočisko, pričom každá z nich je starostlivo zariadená tak, aby zabezpečila pohodlie a súkromie.

Pri výstupe na prvé poschodie vás privíta rozsiahly obývací priestor, ktorý bez námahy prechádza do jedálenského priestoru a modernej kuchyne. Tento priestor, navrhnutý pre kulinárskych nadšencov aj spoločenské stretnutia, vyžaruje eleganciu a praktickosť. Strategicky umiestnená toaleta pre hostí zabezpečuje pohodlie pre návštevníkov, zatiaľ čo luxusná hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou je dôkazom rafinovaného bývania a ponúka pokojné útočisko na relaxáciu.

Strešná terasa, ktorá je nepochybne najvýraznejším prvkom tejto nehnuteľnosti, ponúka súkromné útočisko uprostred malebných výhľadov na Esteponu. Tu sa nachádza vírivka, ktorá poskytuje pokojné miesto na relaxáciu pri panoramatickom výhľade. Sauna dodáva obyvateľom nádych pôžitkárstva a pozýva ich na únik a omladenie. Medzitým krytá telocvičňa so zaťahovacím stropom podporuje aktívny životný štýl, ktorý plynulo spája vnútorný a vonkajší život. Solárium poskytuje všestranný priestor, kde sa môžete opaľovať alebo si užívať večerné stretnutia pod hviezdnou oblohou.

V celej nehnuteľnosti bol každý detail starostlivo premyslený, aby pozdvihol zážitok z bývania. Kuchyňu zdobia spotrebiče značky Siemens, ktoré spájajú štýl s funkčnosťou pre kulinárskych nadšencov. Hliníková vonkajšia stolárska konštrukcia DVH s dvojitým sklom zabezpečuje energetickú účinnosť a zvukovú izoláciu, čím zvyšuje pohodlie a pokoj. Oblekové izby sú vybavené automatickými roletami, ktoré bez námahy poskytujú súkromie a pohodlie s nádychom moderného komfortu. Masívne hlavné vchodové dvere CEDRO BOSSE s trojbodovým bezpečnostným zámkom poskytujú obyvateľom pokoj, zatiaľ čo podlahy zdobené rektifikovanou porcelánovou dlažbou vyžarujú eleganciu a odolnosť.

Táto nehnuteľnosť na kľúč vrátane nábytku ponúka plynulý prechod k životnému štýlu bezkonkurenčného luxusu a pohodlia a vyzýva obyvateľov, aby sa ponorili do bohatej histórie a šarmu starého mesta Estepona a zároveň si užívali moderné vybavenie a pohodlie súčasného bývania.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona, Estepona
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková203 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (71 m²)
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyPanoramatický, Mestský
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Sauna, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Jacuzzi, Gril, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.