Radový dom na predaj 375 m² Estepona

124571875 | Málaga, Costa del Sol, Estepona, Estepona

  • Spálne 5
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 375 m²
  • Plocha terasy 125 m²
  • Stav Aktívne

Tento elegantný trojposchodový dom, ktorý sa nachádza v srdci historického starého mesta Estepona, bol postavený v roku 2016 s pokročilými vlastnosťami a dôrazom na detail, pričom sa v ňom bez problémov spája moderné bývanie s autentickým andalúzskym štýlom.

Táto rezidencia, ktorá sa rozprestiera na 3 podlažiach a podkroví so soláriom, sa môže pochváliť celkovo 5 spálňami, kanceláriou a 3,5 kúpeľňami a ponúka rozsiahle a všestranné obytné priestory, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu. To, čo túto nehnuteľnosť skutočne odlišuje, sú jej výnimočné stavebné prvky. Moderný dizajn harmonicky zahŕňa andalúzske prvky vrátane slnečnej terasy, ktorá interiér kúpe v prirodzenom svetle.

Na prízemí vás privíta veľkolepá obývacia izba zdobená krbom, dobre zariadená kuchyňa vybavená spotrebičmi Balay, ktorá je plynulo prepojená s jedálenskou časťou, a praktická toaleta pre hostí.

Na druhom poschodí nájdete tri vedľajšie spálne a kompletnú kúpeľňu so sprchovacím kútom spolu s hlavnou spálňou s vlastnou kúpeľňou a šatníkovými skriňami. Pri výstupe na tretie poschodie objavíte piatu spálňu, kúpeľňu a práčovňu. Vrcholom tejto nehnuteľnosti je starostlivo navrhnutá terasa, ideálne miesto na vonkajšie stolovanie a relaxáciu.

Pozoruhodné je, že stavba tejto nehnuteľnosti'je podložená geotechnickou štúdiou, ktorá spevnila základy 35 cementovými piliermi. Zmiešaná železobetónová konštrukcia zabezpečuje priestranné interiéry a zvyšuje seizmickú odolnosť. Celý dom je obalený tepelnoizolačným systémom (SATE) pre energetickú účinnosť a pohodlie.

Z technologického hľadiska je výnimočný systém vykurovania/chladenia využívajúci aerotermálnu technológiu Daikin Altherma. Okná Technal s tepelnou poistkou prispievajú k energetickej účinnosti a dostatku prirodzeného svetla. Okrem toho solárne panely zabezpečujú teplú vodu, ktorú v prípade potreby podporuje aerotermálny systém.

K modernému vybaveniu patria elektrické žalúzie, elektrická markíza na vnútornej terase, dátová sieť vo všetkých miestnostiach, systém na odstraňovanie vodného kameňa a krb. Táto nehnuteľnosť neponúka len bývanie, ale aj jedinečný zážitok z bývania v neporovnateľnom prostredí.

Táto rezidencia, ktorá sa nachádza v historickom centre mesta Estepona'ponúka viac než len domov; poskytuje výnimočný životný štýl. Len čo by kameňom dohodil od rušnej promenády, môžete si dopriať pokojné prechádzky po pobreží a prístup k množstvu reštaurácií a obchodov. Blízkosť pláže vám umožní ponoriť sa do Stredomoria, kedykoľvek sa vám zachce. Kultúrny pôvab a pulzujúci pobrežný život mesta Estepona máte na dosah ruky.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona, Estepona
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková375 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátC
ZariadenýÁno
TerasaÁno (125 m²)
Spální5
Kúpeľní4
VýhľadyMestské, Ulica
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!