Radový dom na predaj 172 m² La Cala Golf

124678177 | La Cala Golf

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 172 m²
  • Plocha terasy 48 m²
  • Stav Aktívne

Zažite luxus a sofistikovanosť, ktoré sú súčasťou prvotriedneho hotelového dizajnu a služieb, v tomto 3-izbovom mestskom dome vo vlajkovej lodi rezidenčného projektu Wyndham Grand: La Cala Golf Residences. Tieto golfové rezidencie v prvej línii, ktoré sa nachádzajú uprostred jedinečnej krásy a pokoja La Cala Hills, sú navrhnuté tak, aby zanechali trvalý dojem a uspokojili všetky vaše potreby a želania.

Zažite vyššiu úroveň pohostinnosti vďaka službám concierge spoločnosti Wyndham a prvotriednemu vybaveniu vrátane exotických spoločných záhrad, najmodernejšej posilňovne, kaskádových bazénov a švédskej sauny.

Vyberte si z ponuky typológií špeciálne navrhnutých tak, aby pozývali von, od rozľahlých záhrad až po strešné soláriá so súkromnými ponornými bazénmi a vonkajšími kuchyňami.
Táto súkromná uzavretá komunita je ideálnym miestom na relaxáciu v pokoji a pohode okolitej andalúzskej prírody a zároveň si môžete vychutnávať nádherný výhľad na nedotknuté golfové dráhy La Cala Golf's.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Cala Golf
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková172 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (48 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyHory, Golf, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaSever, východ, juh, západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Mramorová podlaha, Vírivka, Gril, Dvojité sklo, Domotika, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.