Radový dom na predaj 204 m² Málaga Centro

124370863 | Málaga, Costa del Sol, Málaga Centro

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 204 m²
  • Plocha terasy 8 m²
  • Stav Aktívne

Očarujúci mestský dom v tichej ulici v starej časti mesta Malaga. Pozemok s rozlohou 107 m2 znamená, že vlastníte časť legendárnych dláždených ulíc jedného z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich miest na svete, čo sa týka reputácie. Mesta, ktoré sa bude naďalej rozvíjať vo všetkých aspektoch.

Pri vstupe do mestského domu vás privíta kuchyňa a jedáleň, kde sa vynaložilo maximálne úsilie na zachovanie historického šarmu - a pritom so všetkými modernými vymoženosťami súčasného života. Podlaha bola starostlivo odstránená, aby sa zmodernizovala elektroinštalácia, a potom položená späť. Podlaha so 140 rokmi príbehov.

Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa, obývacia časť, ktorá bola dômyselne navrhnutá tak, aby sa dala ľahko premeniť na ďalšiu spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, terasa s fontánou, ďalšia spálňa a TV/Den.

Pri postupe po schodoch na druhé poschodie si všimnete výšku prízemia, vzdušnosť, svetlosť, pokoj. Vstúpite do veľkého otvoreného priestoru s rôznou výškou a uhlom stropu. Ďalšia jedálenská časť, obývacia časť a do hlavnej spálne s novo nainštalovaným krbom. Na tomto poschodí sa nachádza ďalšia kúpeľňa a samostatná spálňa.

Tento mestský dom je výnimočný nielen svojou históriou, ale aj tým, že sa zachoval jeho šarm a prvky - včerajšok sa tu mieša s dneškom a z pokoja ste len pár krokov od všetkého, čo ponúka pulzujúce staré mesto a mesto Malaga. Jedinečná nie je dostatočné prídavné meno pre túto nehnuteľnosť.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Málaga Centro
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková204 m²
Plocha pozemku107 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
TerasaÁno (8 m²)
Spální4
Kúpeľní2
VýhľadyUrban
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiBlízko dopravy, Herňa, Komora, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Málaga

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!