Radový dom na predaj 185 m² Manilva

124677526 | Manilva, Manilva

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 185 m²
  • Plocha terasy 50 m²
  • Stav Aktívne

Rozprávkový dvojpodlažný penthouse/výškový mestský dom sa nachádza v urbanizácii na pláži. Perfektné prostredie na vychutnávanie stredomorského životného štýlu. Nehnuteľnosť sa môže pochváliť veľkou terasou, ideálnou na stolovanie pod holým nebom, s vonkajšou kuchynskou časťou a dostatočným priestorom na zábavu.

Do domu sa dostanete po schodoch. Keď vojdete hlavnými dverami, dostanete sa do obývacej jedálne, Obývacia izba/jedáleň je rozdelená na dve úrovne s rozprávkovou pecou na drevo. Prejdite rovno sklenenými balkónovými dverami na veľkú terasu. Odtiaľ je výhľad na záhrady a spoločný bazén. Na tejto úrovni sa nachádza aj plne vybavená kuchyňa s malým raňajkovým barom a šatňa.

Na druhom poschodí sa nachádzajú tri veľké spálne a dve kúpeľne. Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu. K dispozícii sú dve terasy. Vyjdite z hlavnej spálne a odtiaľto máte súkromnú terasu s rozprávkovým výhľadom do záhrady, na bazén a na more.

Pláž je tu veľkolepá - vylezte z postele a doslova choďte po ceste dole k bráne, ktorá vedie priamo na promenádu a jednu z najkrajších pláží v Manilve. Po promenáde sa môžete prejsť do susednej dediny El Castillo, ktorá je známa svojimi rybími reštauráciami, a do prístavu Duquesa Marina s množstvom reštaurácií a kaviarní.

Samotná urbanizácia má svieže záhrady, spoločné bazény, padel tenis a tenisový kurt a k nehnuteľnosti patrí pridelené parkovisko v spoločnej zóne. Veľmi blízko sa nachádza plážový bar 'Manilva Beach', kde si môžete objednať vynikajúce čerstvé ryby a vychutnať si Tinto de Verano.

Takže ak hľadáte životný štýl, toto je báječná voľba!

Poďte sa pozrieť so mnou!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Manilva, Manilva
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková185 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (50 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, záhrada, bazén
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Tenisový kurt, Ensuite kúpeľňa, Mramorová podlaha
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Manilva

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.