Radový dom na predaj 167 m² Manilva

124406062 | Manilva

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 167 m²
  • Plocha terasy 58 m²
  • Stav Aktívne

Tento luxusný mestský dom sa nachádza v krásnej oblasti Bahía de las Rocas, Manilva, Málaga. Táto nehnuteľnosť s nádherným výhľadom na hory a more ponúka obyvateľom pokojné a idylické prostredie.

Mestský dom má 4 spálne, 2 kúpeľne a 1 vlastnú kúpeľňu, čo poskytuje dostatok priestoru pre rodinu alebo jednotlivcov, ktorí hľadajú priestranný domov. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 167 m², pričom vnútorný priestor má 137,12 m². Okrem toho je k dispozícii terasa s rozlohou 24 m², ktorá je ideálna na vonkajšie stolovanie a relaxáciu.

Obyvatelia tohto mestského domu budú mať prístup k spoločnému bazénu, ktorý je ideálny na ochladenie počas horúcich letných dní. Nehnuteľnosť sa môže pochváliť aj súkromnou záhradou a garážou, ktoré poskytujú pohodlie a bezpečnosť. Klasifikácia tejto nehnuteľnosti je luxusná, výhradné zastúpenie a novostavba, čo zaručuje, že obyvatelia si budú užívať najvyššiu kvalitu a moderné vybavenie.

Vo vnútri mestského domu sa nachádza niekoľko pozoruhodných prvkov, ktoré umocňujú zážitok z bývania. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a zahŕňa kompletne vybavenú kuchyňu, ktorá je vybavená modernými spotrebičmi. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii technická miestnosť a toaleta pre hostí. K mestskému domu patrí aj solárium a je vybavený dvojitým zasklením a videovrátnikom pre väčšiu bezpečnosť.

Nádherný výhľad si môžete vychutnať zo súkromnej terasy, ktorá má výhľad do záhrady a ponúka panoramatický výhľad na okolie. Nehnuteľnosť poskytuje aj čiastočný výhľad na more, čo zvyšuje jej celkovú príťažlivosť.

Mestský dom má ideálnu polohu, v jeho blízkosti sa nachádza občianska vybavenosť a detské'ihrisko. Nachádza sa tiež v blízkosti mora/pláže a golfových ihrísk, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi outdoorové aktivity. Okrem toho má výhodnú polohu v blízkosti mesta, prístavu a škôl.

Celkovo tento luxusný mestský dom v Bahia de las Rocas ponúka dokonalú kombináciu pokoja, moderného vybavenia a nádherného výhľadu. Vďaka svojmu priestrannému interiéru, súkromnej záhrade a spoločnému bazénu je ideálnou voľbou pre jednotlivcov alebo rodiny, ktoré hľadajú luxusný a pohodlný domov na krásnom mieste.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Manilva
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková167 m²
Plocha pozemku25 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátA
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (58 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Záhrada, Mestské
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Manilva

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.