Radový dom na predaj 169 m² Manilva

124141897 | Málaga, Costa del Sol, Manilva

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 169 m²
  • Plocha terasy 69 m²
  • Stav Aktívne

Mestský dom s nádherným výhľadom v blízkosti Sotogrande
Báječný mestský dom so 4 spálňami v Majestic Heights. Tento moderný úplne nový mestský dom má dobre navrhnutú otvorenú dispozíciu s bezkonkurenčným výhľadom zo strešnej terasy.
Nehnuteľnosť je postavená na 3 úrovniach s oknami od podlahy až po strop, ktoré umožňujú prirodzenému svetlu zaplavovať všetky miestnosti. Na vstupnej úrovni nájdete otvorenú obývaciu/jedálenskú časť s plne vybavenou modernou kuchyňou a priľahlou práčovňou, v ktorej je ďalej toaleta pre hostí a dostatočne veľká pekná terasa.
Na prvom poschodí sa nachádza hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatňou a súkromnou terasou s nádherným výhľadom. Dve hosťovské spálne sú priestranné a svetlé so vstavanými skriňami a majú spoločnú kúpeľňu.
Na najvyššom poschodí máte ďalšiu spálňu, táto miestnosť by sa dala využiť aj ako telocvičňa, domáca kancelária, herňa a poskytuje prístup na strešnú terasu s fantastickým výhľadom a dostatkom priestoru. Zo strešnej terasy máte otvorený výhľad na Stredozemné more, hory, Sotogrande a Gibraltár.
Dom je krásne zariadený a má tmavé drevené podlahy vo všetkých spálňach a zahŕňa aj alarm, klimatizáciu teplá/chladná, optický internet, automatické žalúzie, podzemné parkovacie miesto a sklad.
Majestic Heights je moderný plne uzavretý projekt v Bahia Las Rocas Manilva v blízkosti Sotogrande a 20 minút od Estepony. Butikový projekt s modernými meštianskymi domami, orientáciou na juhozápad a panoramatickým výhľadom. Tropická spoločná záhrada a bazén priamo na okraji zástavby, vďaka čomu je ideálnym miestom na oddych a ocenenie nádherného neprerušovaného výhľadu na more.

Majestic Heights bol dômyselne navrhnutý tak, aby zapadol do krásneho prírodného prostredia, s modernými povrchovými úpravami, aby poskytol štýlové domy, ideálne pre rodiny alebo len ako investičnú príležitosť.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Manilva
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková169 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (69 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Prístav, Krajina, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Manilva

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!