Radový dom na predaj 160 m² Marbella

124559698 | Marbella

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 160 m²
  • Plocha terasy 60 m²
  • Stav Aktívne

EXKLUZÍVNY VÝPIS! Objavte skvele zrekonštruovaný mestský dom orientovaný na juhozápad, exkluzívny klenot na pokojnom úpätí hory La Concha v známom Marbella Hill Clube. Táto nehnuteľnosť sa môže pochváliť 160 m2 elegantného obytného priestoru, kúpe sa v prirodzenom svetle a ponúka fascinujúci výhľad na more a hory. So 60 m2 plochy terasy si môžete vychutnávať panoramatické krásy pobrežia Costa del Sol.

Táto exkluzívna adresa poskytuje nielen úchvatné výhľady, ale ponúka aj bezkonkurenčné pohodlie. Krátkou jazdou sa dostanete na krásne pláže Costa del Sol alebo do slávneho letoviska Puerto Banus či Puente Romano. kde si môžete vychutnávať slnko a užívať si vody Stredozemného mora. Pre rodiny sú na dosah dvojjazyčné školy, ktoré vašim deťom zabezpečia vzdelanie na svetovej úrovni. A keď budete mať chuť na pulzujúci mestský život, centrum mesta Marbella je vzdialené len na skok a poskytne vám množstvo možností stravovania, nakupovania a zábavy. Tento dom skutočne spája pokoj exkluzívnej horskej lokality s dostupnosťou pobrežia a pohodlím mestskej vybavenosti.

Tento mestský dom ponúka kombináciu modernosti a pohodlia. Vychutnajte si luxusnú klimatizáciu pre dokonalú teplotu po celý rok. Otvorená kuchyňa je kulinárskym potešením, s centrálnym barovým pultom pre štyri osoby. Jedálenský kút sa plynulo spája s obývacou izbou a poskytuje priamy prístup na priestrannú, slnkom zaliatu terasu . Táto nehnuteľnosť je ideálna pre rodiny alebo tých, ktorí hľadajú dostatok priestoru.

Tento mestský dom sa nachádza v prestížnej štvrti Marbella Hill Club a je preslávený bezkonkurenčným výhľadom na pobrežie a more. Len kúsok odtiaľto nájdete pláž, reštaurácie a obchody, čo zaručuje ľahký prístup ku všetkým vašim každodenným potrebám. Oblasť je obdarená vynikajúcim cestným spojením, vďaka čomu je vhodná pre tých, ktorí chcú pokojné útočisko a blízkosť rušnej občianskej vybavenosti Costa del Sol. Zažite to najlepšie zo špičkového bývania v oblasti, ktorá spája prírodné krásy s moderným luxusom, a to všetko v dosahu najlepších ponúk Marbelly.
Čas na radosť, využite svoju šancu a pozrite si tento nádherný mestský dom.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Marbella
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková160 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
ParkovanieÁno
TerasaÁno (60 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Pláž, Panoramatický, Záhrada
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Tenisový kurt, Kúpeľňa, Drevená podlaha, Dvojité sklo, Blízko mešity, Suterén
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Plyn

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.