Radový dom na predaj 110 m² New Golden Mile

124712884 | New Golden Mile

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 110 m²
  • Plocha terasy 32 m²
  • Stav Aktívne

Krásny mestský dom takmer pri pláži sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších súkromných komunít na celom pobreží Costa del Sol. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre každého, kto chce žiť život bez závislosti od auta, s množstvom zariadení na mieste vrátane reštaurácií, mini marketu Chiringuitos na pláži, niekoľkých bazénov, nádherných udržiavaných záhrad a samozrejme priameho prístupu na pláž. Táto konkrétna nehnuteľnosť sa nachádza necelých 200 metrov chôdze od okraja pláže a je jednou z najväčších v rámci komunity. Vo vnútri nájdete mimoriadne veľkú otvorenú kuchyňu, obývačku a jedáleň, z ktorých sa vychádza priamo do súkromnej záhrady a na terasu. V zadnej časti nehnuteľnosti nájdete aj ďalšiu súkromnú záhradu, ktorá ponúka útočisko na samote, s pohodlným prístupom k takmer súkromnému bazénu, ideálnemu na relaxáciu a zábavu hostí. Na poschodí sú tri veľkorysé spálne, každá s vlastnou kúpeľňou, ktoré poskytujú pohodlie a súkromie.
Tri úžasné bazény komunity'vrátane bazéna na pláži s veľkou plochou na opaľovanie sú obklopené sviežimi tropickými záhradami a ponúkajú obyvateľom zážitok ako v letovisku priamo u nich doma. Táto nehnuteľnosť predstavuje vzácnu príležitosť vlastniť nádherný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na pobreží Costa del Sol, ktorá spája luxus, pohodlie a prírodné krásy v malebnom prostredí. Absolútne nutné vidieť!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, New Golden Mile
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková110 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (32 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Tenisové pádlo, Vlastná kúpeľňa, Mramorová podlaha, Bar, 24-hodinová recepcia, Reštaurácia na mieste, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.