Radový dom na predaj 248 m² Nueva Andalucía

124652305 | Nueva Andalucía

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 248 m²
  • Plocha terasy 26 m²
  • Stav Aktívne

Predstavujeme vám priestranný a moderný mestský dom ideálny pre veľké rodiny, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej oblasti Nueva Andalucia, len pár minút od pulzujúceho centra Puerto Banus. Tento dvojdom sa môže pochváliť veľkorysou stavebnou plochou 248 metrov štvorcových a pozemkom s rozlohou 263 metrov štvorcových a ponúka dostatok priestoru na pohodlné bývanie.

Tento dom, postavený v roku 2018 ako súčasť prestížnej urbanizácie "Los Naranjos de Marbella", sa vyznačuje moderným dizajnom a bezchybným stavom. Interiér zaplavený prirodzeným svetlom prúdiacim cez rozsiahle okná je svetlý a prívetivý a vytvára príjemnú atmosféru pre rodinné stretnutia a každodenný život.

Tento mestský dom so štyrmi spálňami a tromi kúpeľňami, vrátane hlavného apartmánu s prístupom na terasu a malý balkón, zaručuje súkromie a pohodlie pre každého člena rodiny. Kuchyňa je vybavená špičkovými spotrebičmi, ktoré sú ideálne pre kulinárskych nadšencov, zatiaľ čo mramorové podlahy a centrálna klimatizácia umocňujú luxusný dojem v celom dome.

Bezpečnosť a pohodlie sú prvoradé vďaka prvkom, ako sú zosilnené dvere, poplašný systém a steny s tepelnou a zvukovou izoláciou. Vonku sa obyvatelia môžu tešiť na protišmykovú vonkajšiu podlahu, ktorá je ideálna na vonkajšie aktivity, ako aj na prístup k spoločným zariadeniam vrátane bazéna a detského ihriska v rámci urbanizácie.

Lokalita v Nueva Andalucia navyše ponúka ďalšie pohodlie vďaka rôznym zariadeniam, ako sú reštaurácie, supermarkety, školy jogy a materská škola, ktoré sa nachádzajú v blízkosti a poskytujú všetko potrebné pre moderné rodinné bývanie.

Nenechajte si ujsť príležitosť urobiť si z tohto nádherného mestského domu svoj nový domov vo vyhľadávanej oblasti Nueva Andalucia, ktorá ponúka pokoj a zároveň blízkosť pulzujúceho životného štýlu Puerto Banus.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Nueva Andalucía
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková248 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (26 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyKrajina, Panoramatický, Záhrada, Mestský, Ulica
OrientáciaSeverozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiSúkromná terasa, Solárium, Mramorová podlaha
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella západ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.