Radový dom na predaj 200 m² Riviera del Sol

124743706 | Riviera del Sol

  • Spálne 6
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 200 m²
  • Plocha terasy 72 m²
  • Stav Aktívne

Ak hľadáte priestranný rodinný dom, tento krásny mestský dom v Riviera Hill Clube môže byť ideálny. Táto nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v malej komunite len 36 domov, bola starostlivo udržiavaná súčasnými majiteľmi, ktorí si ju užívajú od jej novostavby. Po vstupe zídete'do obývacej izby a jedálne s otvorenou kuchyňou. Z obývačky sa vychádza na krásnu terasu s nádherným výhľadom na Stredozemné more. Na tejto úrovni sa nachádza aj spálňa a šatňa.

Na prízemí nájdete veľkú technickú miestnosť a ďalšie dve spálne, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu. Tieto dve spálne sú prepojené vnútornými dverami, čo je skvelé pre prípad rodinnej návštevy. Na hornom poschodí sa nachádzajú tri spálne na jednej úrovni vrátane hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou a rodinnej kúpeľne, ktorá je spoločná pre ostatné dve izby. Hlavná spálňa ponúka nádherný výhľad na more z balkóna. Vystúpte ešte po jednom schodisku a objavte neuveriteľnú strešnú terasu s úchvatným výhľadom na more na juhu aj na hory na severe.

Nehnuteľnosť v tejto komunite je na trhu dostupná len zriedka a teraz sa ponúka prvýkrát od jej výstavby. Je bezchybná v celom objekte a zahŕňa všetok vysokokvalitný nábytok, takže je pripravená na okamžité užívanie novými majiteľmi. Do tejto nehnuteľnosti by ste sa mohli pohodlne nasťahovať okamžite bez toho, aby ste museli s domom čokoľvek robiť.


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Riviera del Sol
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková200 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (72 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální6
Kúpeľní3
VýhľadyMore
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.