Vila na predaj 725 m² Sotogrande Alto

124402459 | Cádiz, Costa del Sol, Sotogrande Alto, Sotogrande Alto

  • Spálne 6
  • Kúpeľne 7
  • Plocha 725 m²
  • Plocha terasy 125 m²
  • Stav Aktívne

Vila Esmeralda je moderná a nadčasová s čistým a rafinovaným dizajnom. Má celkovú zastavanú plochu približne 725 m2 na pozemku s rozlohou 2 737 m2. Hlavný dom má približne 560 m2 a je rozložený na prízemí s rozlohou 124 m2 so 4 spálňami s vlastnou kúpeľňou s priamym prístupom do záhrady, šatníkmi a pracovňou. Prvé poschodie (vstupná časť) s rozlohou 355 m2 pozostáva z haly, rozdeľovača so skriňami, otvorenej kuchyne s jedálenským kútom a ostrovčekom, práčovne, spálne s vlastnou kúpeľňou, toalety pre hostí, obývacej izby a jedálne s veľmi vysokými stropmi a 3 odlišnými priestormi, s priamym vstupom na priestrannú krytú terasu s panoramatickým výhľadom na Real Club de Golf de La Reserva a more. Na tom istom poschodí je ústredným prvkom bazén. Druhé poschodie s rozlohou 81 m2 je vyhradené pre hlavný apartmán s priestrannou kúpeľňou, šatňou a súkromnou terasou s výhľadom.

Vonku sa nachádza garáž, technická miestnosť a veľká parkovacia plocha. Súčasťou je vzrastlá záhrada s dreveným altánkom.

K domu je pripojený pavilón s rozlohou 133 m2 s úžasným architektonickým riešením inšpirovaným štýlom 'Frank Lloyd Wright', ktorý zahŕňa halu, viacúčelovú miestnosť na zábavu a voľný čas, kuchyňu a kúpeľňu. Túto viacúčelovú miestnosť, kompletne zasklenú sklenenými závesmi, možno úplne otvoriť a užívať si ju počas celého roka. Strecha pavilónu'je upravená a ponúka nádherný panoramatický výhľad.

Táto vila sa vyznačuje priestrannými priestormi, čistými líniami a vysokými stropmi. Nachádza sa len dve minúty od medzinárodnej školy Sotogrande, je plne integrovaná do prírody, ponúka dostatok otvorených priestorov a nádherný výhľad na golfové ihrisko, La Reserva a more. Pohodlný a jednoduchý prístup ku všetkým službám. Centrálne vykurovanie prostredníctvom radiátorov. Klimatizácia studená/teplá; lakované hliníkové vonkajšie stolárske práce so žalúziami; nerezové žalúzie; lakované biele vnútorné stolárske práce; mramorové podlahy v celom dome.

Sotogrande je exkluzívna a bezpečná luxusná urbanizácia, jedinečná v Európe svojou polohou a súkromným a rodinným životným štýlom. V tejto južnej oblasti sa nachádza množstvo vonkajších športových aktivít, ako je polo, golf, plachtenie, pádlovanie, tenis atď. Je to vďaka prítomnosti slnečného svitu 300 dní v roku a príjemným teplotám počas všetkých ročných období. Vďaka výnimočným golfovým ihriskám a tomu, že je svetovým hlavným mestom póla a hostiteľom majstrovstiev v plachtení, je táto urbanizácia v Európe jedinečná. Nachádza sa hodinu od letiska v Malage a pätnásť minút od letiska v Gibraltári. Okrem toho táto oblasť ponúka širokú škálu možností na trávenie voľného času a stravovanie. Sotogrande má 24-hodinovú bezpečnostnú službu.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaCádiz, Costa del Sol, Sotogrande Alto, Sotogrande Alto
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková725 m²
Plocha pozemku2.737 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (125 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieSatelit
Spální6
Kúpeľní7
VýhľadyMore, Hory, Golf, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Jazero
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Satelitná TV, Posilňovňa, Herňa, Apartmán pre hostí, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Jacuzzi, Gril, Dvojité sklo
Služby/energieTelefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Sotogrande

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!