Vila na predaj 220 m² Sotogrande

124679176 | Sotogrande

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 220 m²
  • Plocha terasy 140 m²
  • Stav Aktívne

Ponorte sa do esencie obnoveného luxusu v tomto úžasnom dome, kde bol každý detail starostlivo vybraný tak, aby ponúkol jedinečný zážitok z bývania. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v privilegovanej oblasti a vďaka blízkosti zdravotných stredísk, autobusových zastávok, škôl, nákupných centier a supermarketov sľubuje nielen pohodlný a prepojený život, ale stojí aj ako balkón smerom k pôsobivým panorámam, ktoré zachytávajú majestátnosť Gibraltárskej skaly, pokoj hôr a nezameniteľnú krásu pláže.

Tento dom, kompletne zrekonštruovaný tak, aby odrážal súčasný a elegantný štandard bývania, sa rozprestiera na dvoch podlažiach navrhnutých tak, aby maximalizovali priestor a svetlo. Na prízemí sa nachádza útulná obývacia izba zdobená krbom, ktorý pozýva na chvíle oddychu a družnosti. Moderná a funkčná kuchyňa spolu so spálňou a kompletnou kúpeľňou poskytujú pohodlie a praktickosť každodenného života.

Čaro pokračuje na druhom poschodí, kde ponúkajú útočisko a súkromie ďalšie tri spálne. Plne vybavená kúpeľňa zabezpečuje funkčnosť, zatiaľ čo obývacia terasa vybavená grilom sľubuje, že sa stane dejiskom nezabudnuteľných stretnutí pod holým nebom. Záverečnú bodku dodáva nádherná doplnková terasa, na ktorej sa nachádza vírivka a solárium, odkiaľ sa výhľad na Gibraltársku skalu a hory stáva každodenným divadlom.

Táto nehnuteľnosť nie je len dom; je to dôkaz kvality a dizajnu, v perfektnom stave a so špičkovými povrchovými úpravami, ktoré vyniknú v každom kúte. Zahrnutie garážového státia dodáva tejto ponuke nevyčísliteľnú hodnotu, čím sa dopĺňa balík, v ktorom sa luxus, pohodlie a výnimočný výhľad spájajú do skutočne výnimočného domu. Jedinečná príležitosť pre tých, ktorí chcú pozdvihnúť svoj životný štýl, obklopení prírodnými krásami a so všetkou mestskou vybavenosťou na dosah.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaCádiz, Costa del Sol, Sotogrande
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková220 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (140 m²)
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyHory, Panoramatický
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Technická miestnosť, Gril
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Sotogrande

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.