Vila na predaj 272 m² Atalaya

123613661 | Málaga, Costa del Sol, Atalaya

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 272 m²
  • Plocha terasy 80 m²
  • Stav Aktívne

Táto jedinečná vila sa nachádza priamo uprostred malej urbanizácie Arboleda s 11 novými modernými vilami.Poskytuje súkromie, čistý luxus a ticho - vychutnajte si výhľad na čistú prírodu. Vychutnajte si čistý luxus a špičkovú kvalitu v kombinácii s brilantným interiérovým dizajnom - vila má 4 spálne a 3 kúpeľne. 270 m2 obytnej plochy a 70 m2 terasy na 2 úrovniach. Vila má optický a poplašný systém s kamerami okolo domu.
Arboleda sa nachádza v ideálnej a výhodnej lokalite, v srdci Novej zlatej míle medzi mestami Estepona a Marbella a v dobre etablovanej rezidenčnej komunite obklopenej vynikajúcou občianskou vybavenosťou a v pešej vzdialenosti od miestnych obchodov, barov a reštaurácií.
Arboleda ponúka výhodnú a krásnu polohu, keďže všetky vily sú orientované na juhozápad smerom k sviežemu zelenému lesu - 50 000 m2 chránenej prírodnej zóny.
Vily Arboleda sa nachádzajú na hranici medzi mestami Marbella, Estepona a Benahavis s ľahkou dostupnosťou do všetkých troch miest a s množstvom zariadení občianskej vybavenosti v okolí, čo je ideálne pre pohodlné každodenné bývanie.
Prízemie má jednu spálňu otvorený obývací priestor s jedálňou a kuchyňou, kuchyňa je plne vybavená. Kuchyňa, obývacia a jedálenská časť majú skvelý výhľad na bazén a zelenú prírodnú zónu.
Prvé poschodie má hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou a ďalšiu spálňu s vlastnou kúpeľňou obe spálne sú prepojené s veľkou terasou s vonkajším salónikom.
Suterén má 3 spálne
Bezprostredná lokalita
Oblasť je dobre zavedená a dobre prepojená, krátkou prechádzkou sa dostanete do obľúbeného obchodného centra s miestnymi supermarketmi a rôznymi obchodmi, barmi a reštauráciami, kaderníctvom, lekárňami, veterinármi a miestnou občianskou vybavenosťou.
Pozemok vily sa nachádza len 2 km od pláže s množstvom tradičných plážových reštaurácií Chiringito a luxusných plážových klubov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú vynikajúce golfové ihriská vrátane Atalaya Golf and country club, necelý 1 km od pozemku s vilou sú krásne ihriská Guadalmina Alta a Guadalmina Baja vzdialené 2 minúty jazdy autom. Len o 5 minút ďalej sa dostanete do slávneho golfového údolia Nueva Andalucia'a na prémiové golfové ihriská, ako sú Las Brisas, Los Naranjos a Aloha.
Arboleda je ideálnym miestom pre rodiny s najlepšie hodnotenými školami v bezprostrednej blízkosti, ako sú Atalaya Bilingual College a Colegio San Jose, ktoré sú hodnotené ako jedny z najlepších škôl v Španielsku. 2 minúty chôdze od miestnych obchodov, barov a reštaurácií
Len 2 km od pláže
1-2 km od prvotriednych golfových ihrísk Atalaya a Guadalmina
Menej ako 5 minút jazdy autom do vynikajúcich miestnych škôl
8 minút jazdy autom do Puerto Banus
6 minút jazdy autom do San Pedro de Alcantara
9 minút do dediny Benahavis
15 minút jazdy autom do mesta Estepona


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Atalaya
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková272 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (80 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyZáhrada, Les
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella západ

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!