Vila na predaj 299 m² Benalmadena

124584670 | Benalmadena

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 299 m²
  • Plocha terasy 650 m²
  • Stav Aktívne

V srdci Benalmádeny sa nachádza osobitá vila, ktorá vás pozýva do kráľovstva nenápadnej elegancie a praktického luxusu.

Táto dvojpodlažná rezidencia, ktorá sa môže pochváliť viac ako 300 m2 krytého priestoru na veľkorysom pozemku s rozlohou 950 m2, je dôkazom rafinovaného bývania.

Po vstupe do domu rozľahlá hala plynulo spája garáž, jedálenský kút a dve spálne vrátane hlavného apartmánu. Juhovýchodná orientácia spální zaručuje každodenné divadlo - fascinujúci východ slnka nad morom. Hlavná spálňa, ktorú zdobí vlastná kúpeľňa a dvojité umývadlo, odhaľuje premyslený dotyk s priestrannou šatňou a pohodlným priestorom na sedenie/čítanie s výhľadom na more, záhradu a bazén.

Jedálenský kút, umiestnený ako centrálne centrum, predstavuje kuchyňu vo vintage štýle jemne oddelenú dreveným rámom. Toto jemné rozdelenie umožňuje ovzdušiu a jemným zvukom maurskej fontány dodať prvok pokoja. Výsledkom je podmanivá kulisa panoramatického výhľadu na more.

Formálna jedáleň a obývacia izba sa rozprestiera s dostatočným priestorom na veľké posedenie a krbom. Vrcholom je podmanivý výhľad na more, ktorý dotvára tento priestor. Túto úroveň diskrétne dopĺňa toaleta pre hostí.

Pri výstupe na hornú úroveň sa rozvinie útulnejšia atmosféra.

Pracovňa s priestrannou terasou, chránenou pergolou, láka na chvíle rozjímania. Táto terasa plynule nadväzuje na vedľajšiu obývaciu izbu s drevenými trámami, krbom, ležadlom s veľkou plochou TV, klavírom a rozsiahlym výhľadom na more - ideálne útočisko na zimné popoludnia.

Veľká spálňa susediaca s týmto priestorom dodáva hornej úrovni šarm a dopĺňa ju dobre vybavená kúpeľňa.

Vonku je veľa možností - prístup do areálu cez rovné aleje lemované ovocnými stromami po stranách domu alebo po schodisku vedľa hlavnej terasy. Spodná úroveň odhaľuje bazén s rozmermi 12 x 6 m obklopený dláždenou plochou, priestor na grilovanie pod pergolou a praktický apartmán pre hostí s kuchynským kútom a kúpeľňou, ktorý slúži ako únik pod holým nebom.

Okrem estetickej príťažlivosti vila zahŕňa ekologické bývanie s fotovoltaickými solárnymi panelmi, ktoré zabezpečujú minimálne účty za energie. Hladké steny a ručne vyrobené terakotové dosky umocňujú autentické čaro priestoru.

Opis tejto vily je skromným pokusom vyjadriť jej pôvab; slová však môžu len poškriabať povrch. Ako skúsený odborník na trh s vilami v Benalmádene'vám odporúčam, aby ste sa o jej čare presvedčili na vlastné oči.

Táto nehnuteľnosť nie je'len dom; je to'rozumná investícia do životného štýlu, ktorý sa časom zhodnocuje.

Nenechajte si ujsť šancu, aby sa táto osobitá vila stala vašou - naplánujte si obhliadku teraz a vstúpte do sveta rafinovaného komfortu. Váš ideálny domov čaká.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benalmadena
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková299 m²
Plocha pozemku650 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (650 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyMore, Hora, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Les
OrientáciaJuhovýchod, Juh
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Posilňovňa, Apartmán pre hostí, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Gril, Dvojité zasklenie, Ubytovanie pre personál, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón, Fotovoltaické solárne panely

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benalmádena

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.