Vila na predaj 200 m² Estepona

124743550 | Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 200 m²
  • Plocha terasy 98 m²
  • Stav Aktívne

Ifield House - Forest Hills, Estepona

Prehľad:

Ifield House' sa nachádza v pokojnej štvrti Forest Hills v meste Estepona a ponúka úchvatný panoramatický výhľad na more a hory. Táto lokalita obklopená vždyzelenými korkovými dubmi a borovicami poskytuje svieže, zelené prostredie aj počas vrcholiaceho leta. Forest Hills je pokojná komunita, v ktorej žije pestrá zmes celoročných obyvateľov vrátane rodín a dôchodcov rôznych národností. Najbližší susedia sú Angličania a vlastnia známe miestne golfové ihrisko. Napriek pokojnému prostrediu je oblasť dobre vybavená občianskou vybavenosťou vrátane tenisového klubu, posilňovne, jazdeckej školy so stajňami, dvoch miestnych reštaurácií a pláže len štyri minúty z kopca, kde sa nachádza supermarket, čerpacia stanica, plážový klub a reštaurácia Beso, novootvorený plážový klub Sublim, bar a reštaurácia v Laguna Village a zariadenia susedného 5* hotela Kempinski.

Lokalita:

Ifield House sa nachádza na 'New Golden Mile,' len 5 minút jazdy autom od mesta Estepona, 15 minút od Puerto Banus a 20 minút od Marbelly. Letiská Malaga a Gibraltár sú vzdialené len 40 minút, takže sú pohodlne rovnako vzdialené z oboch smerov.

Architektúra a dizajn:

Vila je v modernom andalúzskom štýle, orientovaná na západ a rozprestiera sa na dvoch úrovniach. Ponúka tri dvojlôžkové apartmány zasadené v chládku s výhľadom na koruny stromov, každý s vkusnou prírodnou bridlicovou mozaikou, drevom a sklenenými kúpeľňami, ktoré dopĺňajú prírodné prostredie. Hlavná spálňa apartmánu je výnimočne priestranná a má 40 m², čo je viac ako typický dvojizbový byt v centre Londýna. Všetky spálne sa otvárajú na veľké terasy, ktoré poskytujú súkromie a nádherný výhľad.

Kľúčové vlastnosti:

Vchod:

Dvere: Vila bola navrhnutá a postavená okolo dvojice nadrozmerných starožitných drevených kostolných dverí.
Hlavný obytný priestor: Obývacia izba s jedálenským priestorom s rozlohou 50 m² sa môže pochváliť šikmým stropom, 10 m vysokou vežou a veľkými oknami na všetkých stranách, ktoré vytvárajú svetlý a vzdušný priestor. Z tohto priestoru sa vychádza na dve terasy, jednu na vonkajšie stolovanie priliehajúcu ku kuchyni a južnú terasu na relaxáciu s výhľadom na Stredozemné more a marocké pohorie Atlas počas jasných dní.
Kuchyňa: Kuchyňa je navrhnutá s ohľadom na milovníkov varenia a je vybavená tmavými skrinkami z dreva wenge s kontrastnými zelenými mozaikovými obkladmi, ktoré dopĺňa drevená podlaha. Jej súčasťou je veľká plocha krémovej kremennej pracovnej dosky, rozsiahly stojan na víno a 6-platničková rúra z nehrdzavejúcej ocele (elektrická) so zodpovedajúcou nerezovou strieškou a odsávačom pár. Spojovací oblúk jedálne s južným oknom je dokonale umiestnený tak, aby rámoval nádherný výhľad na Stredozemné more.

Vonkajší priestor:

Jednou z jedinečných atrakcií je nekonečný bazén s rozlohou 50 m², ktorý je obložený fľaškovozelenými mozaikovými dlaždicami inšpirovanými bazénom z filmu Krádež krásy (Stealing Beauty, ') s obkladom z prírodného kameňa, ktorý dokonale splýva s prírodnou krajinou sviežeho zeleného údolia. Veľká terasa z tvrdého dreva s ležadlami na celodenné slnenie má prístup na spodný trávnik, spálne, horný trávnik a terasy po tradičných drevených schodoch zo železničných podvalov. Ďalšie kamenné schody vedú na veľkú súkromnú terasu a ležadlá hlavnej spálne.

Ďalšie funkcie:

Dva kotlové systémy (plynový a elektrický). Uzavretý suterénny priestor s rozlohou 80 m² na úrovni bazéna možno prestavať na ďalšie ubytovanie, samostatný apartmán alebo mediálnu miestnosť s posilňovňou a saunou. Ifield House je starostlivo navrhnutý dom snov, ktorý dokonale spája luxusné bývanie, prírodné krásy a moderné pohodlie.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková200 m²
Plocha pozemku880 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (98 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Krajina, Záhrada
OrientáciaJuh, juhozápad, západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Drevená podlaha, Mramorová podlaha
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.