Vila na predaj 465 m² Estepona

124051390 | Estepona

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 465 m²
  • Plocha terasy 250 m²
  • Stav Aktívne

ŽIŤ UPROSTRED PRÍRODY, ALE LEN 10 MINÚT OD ESTEPONY!!!
Veľkolepý dom s 4 posteľami a 4 kúpeľňami v privilegovanom, veľmi súkromnom prostredí a s nádherným výhľadom na more a hory, ale len 5 minút jazdy od promenády v Estepone. Veľkorysý dom ponúka 465 m2 zastavanej plochy s 250 m2 terasy na pozemku s rozlohou 4 000 m2.

Dom je obklopený sviežou zeleňou a úchvatnými výhľadmi na všetky strany a bol navrhnutý tak, aby čo najlepšie využil svetlo a okolie. Priestranné prízemie je dokonale prezentované a ponúka veľkú, ale útulnú obývaciu izbu s krbom na drevo, náladovým osvetlením a priamym prístupom cez terasové dvere na terasy a do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú štyri priestranné spálne na rôznych úrovniach, všetky so vstavanými skriňami.

Sú tu dve hlavné apartmány, obe s veľkými kúpeľňami s podlahovým kúrením, obe s balkónmi a jedna s veľkou vonkajšou krytou terasou s panoramatickým výhľadom. Ďalšie dve hosťovské izby majú spoločnú kúpeľňu typu Jack and Jill. V prednej časti sa nachádza južne orientovaná záhrada s rôznymi terasami a bazénom s rozlohou 50 m2 a výhľadom na more. V zadnej časti sa nachádzajú tri ďalšie terasy a vonkajšia kuchyňa s pecou na drevo. Dom má garáž a príjazdovú cestu a ponúka ďalší potenciál rozvoja, keďže sa tu nachádza izolovaný, dlaždicami pokrytý pivničný priestor s pripojenými všetkými službami a rôznymi architektom podpísanými plánmi na 2-izbový byt; ponúka veľký rozsah flexibility pre tých, ktorí majú obchodné alebo osobné plány. 10 solárnych panelov dodáva dostatok elektrickej energie počas dňa a vo všetkých miestnostiach je superrýchle širokopásmové optické pripojenie a Wi-Fi. A hoci by sa vám mohlo zdať, že ste na míle vzdialení od civilizácie, do centra mesta sa dostanete za 5 minút jazdy autom. Letisko Malaga je vzdialené necelú hodinu jazdy. Táto špeciálna nehnuteľnosť má tiež licenciu na prvé obsadenie pre úplný pokoj. Exteriér bol čerstvo vyzdobený len pred niekoľkými týždňami.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková465 m²
Plocha pozemku4.000 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátC
ParkovanieÁno
TerasaÁno (250 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyMore, Hora, Pláž, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaJuhovýchod, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Satelitná TV, WiFi, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Gril, Dvojité sklo, Suterén, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.