Dvojdom na predaj 175 m² Fuengirola

124553170 | Málaga, Costa del Sol, Fuengirola

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 175 m²
  • Plocha terasy 50 m²
  • Stav Aktívne

Súčasná dvojdomá vila v srdci Fuengiroly

Objavte stelesnenie moderného bývania v tejto nádhernej dvojvile nachádzajúcej sa v očarujúcej štvrti Los Boliches v meste Fuengirola. Tento nádherne zrekonštruovaný dom, ktorý je dokonale situovaný v krátkej prechádzke k nedotknutým plážam aj k pohodlnej železničnej stanici, ponúka ideálnu kombináciu štýlu, pohodlia a komfortu.

Keď vstúpite dovnútra, okamžite si všimnete množstvo prirodzeného svetla, ktoré zaplavuje priestranný interiér. Táto vkusne zrekonštruovaná nehnuteľnosť pozostáva z prívetivého prízemia s otvoreným obývacím priestorom, modernou kuchyňou a samostatnou toaletou pre hostí. Bezproblémový tok medzi týmito priestormi vytvára dokonalý priestor na relaxáciu aj zábavu.

Na poschodí objavíte tri veľkorysé spálne a dve elegantne zariadené kúpeľne.

Vonku nehnuteľnosť ponúka očarujúcu prednú záhradu a zadnú terasu, kde sa môžete vyhrievať na slnku počas celého dňa. Praktická garáž s automatickou bránou a samostatná práčovňa/fitness poskytujú dodatočnú praktickosť tomuto už aj tak pozoruhodnému domu.

To, čo túto dvojdomú vilu odlišuje, je jej záväzok k udržateľnosti, ktorý zahŕňa solárne panely na ekologický ohrev teplej vody a najmodernejší klimatizačný systém na vykurovanie aj chladenie v celom dome.

Všetok tento komfort a pohodlie sa nachádza priamo v centre Fuengiroly, pulzujúceho pobrežného mesta známeho svojimi krásnymi plážami, živou atmosférou a bohatým kultúrnym dedičstvom. Vďaka množstvu reštaurácií, obchodov a možností zábavy ponúka Fuengirola vzrušujúci a plnohodnotný životný štýl pre obyvateľov aj návštevníkov.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť vlastniť moderné útočisko v srdci Fuengiroly. Kontaktujte nás ešte dnes a naplánujte si obhliadku, aby sa táto výnimočná vila stala vaším novým domovom.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková175 m²
Plocha pozemku160 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (50 m²)
TelekomunikácieSatelit
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyUrban
OrientáciaVýchod, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Satelitná TV, Odkladacia miestnosť, Komora, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!