Vila na predaj 270 m² Fuengirola

124450522 | Málaga, Costa del Sol, Fuengirola

  • Spálne 5
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 270 m²
  • Plocha terasy 28 m²
  • Stav Aktívne

Predstavujeme tento krásny a jedinečný dom v centre mesta Fuengirola, len 200 metrov od pláže a menej ako 100 metrov od slávneho námestia PLAZA CHINORROS
Samostatne stojaci dom s 5 spálňami, 3 kúpeľňami, WC, práčovňou, terasou s úložným priestorom a krásnym centrálnym sevillským patiom.
obývacia izba s rozlohou 40 m2 so storočným okrúhlym krbom, ktorý bol pôvodne komínom, ktorý bol zrenovovaný. Veľké výstupné dvere na sevillské patio z hliníka vo farbe dreva a skoseného skla s vnútornou špaletou a dvojitým vonkajším bezpečnostným sklom.
Kuchyňa z dubového dreva vyrobená na zákazku obložená ručne vyrábanými remeselnými obkladačkami, mramorová pracovná doska Macael vybavená spotrebičmi a indukčnou varnou doskou.
dom z 19. storočia kompletne zrekonštruovaný pri zachovaní tradičného štýlu so sevillskou terasou. Pôvodné 60 cm steny boli rešpektované. Hydraulické podlahy tvoriace mozaiky rôznych vzorov a farieb rehabilitované prestížnou továrňou v Seville.
Krásne centrálne sevillské patio s podlahou z ferrogresu s mramorovou mozaikou. Mramorová fontána Macael, cisterna a okolitá odkvapová strecha zo starých dlaždíc s ručne vyrezávaným kazetovým stropom z teakového dreva privezeným z Bali špeciálne pre toto patio.
Vnútorné mreže na terase sú z 18. storočia bez zvárania, špeciálne rehabilitované pre tento dom.
Špeciálne zábradlie schodiska vyrobené ručne na mieru z dreva iroko. Všetky interiérové dvere sú vyrobené z masívneho mahagónového dreva s nadpražím navrhnutým špeciálne pre tento dom.
Všetky izby sú exteriérové s veľkými oknami a všetky chodby majú veľké okná s výhľadom na terasu, čím sa zvyšuje svetelnosť domu.
Veľká hlavná spálňa s krásnou šatňou s mahagónovými dverami a skosenými zrkadlami a kúpeľňou z travertínového mramoru so sprchovacím kútom a hydromasážnou vaňou. Uteráky a rukoväť sprchy ručne vyrobené slávnym dizajnérom Davidom Marshallom. Skryté skrinky v zrkadle s umývadlom.
Zvyšné spálne majú francúzske okná alebo balkóny so vstavanými skriňami z ušľachtilého dreva so sklenenými dverami, so zásuvkami z čerešňového dreva.
Na druhom poschodí sa nachádza krásna knižnica z ručne vyrobeného orechového dreva a terasa s ferogresovými podlahami s vodovodnou prípojkou a 6 metrov dlhý sklad s hliníkovými dverami vo farbe orecha.
Dom má solárne panely na ohrev vody, klimatizáciu a podlahové kúrenie vo všetkých spálňach, kúpeľniach, knižnici a obývačke.

Organizujeme virtuálne prehliadky, viac informácií a návštev nás neváhajte kontaktovať


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková270 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
ParkovanieÁno
TerasaÁno (28 m²)
Spální5
Kúpeľní4
Výhľadynezadané
OrientáciaSever, západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiSúkromná terasa
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Solárny ohrev vody

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!