Vila na predaj 476 m² La Cala de Mijas

124220605 | La Cala de Mijas

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 476 m²
  • Plocha terasy 119 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 1 125 000 € do 1 650 000 €. [Spálne: 3] [Kúpeľne: 3] [Zastavaná plocha: 844m2 - 1128m2].
JE VEĽKOU RADOSŤOU PREDSTAVIŤ VÁM kolekciu luxusných víl v uzavretom komplexe s jednou z najlepších občianskych vybaveností na pobreží Costa del Sol.

Ide o základný kameň exkluzívneho uzavretého vilového komplexu s kamerovým dohľadom a službami concierge v srdci Costa del Sol. devätnásť víl ponúkajúcich vysoký štandard bývania a senzačné prvky v interiéri aj exteriéri. Vďaka kombinácii moderného architektonického štýlu, veľkých otvorených dispozícií a vynikajúceho vybavenia neexistuje lepšie miesto, ktoré by ste mohli nazývať domovom.

EXKLUZÍVNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL V NAJLEPŠEJ LOKALITE LA CALA DE MIJAS

Nový koncept moderného a exkluzívneho životného štýlu v La Cala de Mijas. Súkromná komunita nachádzajúca sa v prírodnom prostredí s tropickou vegetáciou a s vynikajúcou polohou, v blízkosti golfového klubu Calanova a 5 minút jazdy autom od pláže La Cala de Mijas.

Výnimočné prostredie sa nachádza len pár minút od najlepších plážových klubov, 20 minút od medzinárodného letiska Pabla Ruiza Picassa a centra symbolickej Malagy, mesta s maximálnym turistickým a kultúrnym záujmom. To všetko robí tieto vily takými jedinečnými.

JEDINEČNÉ LUXUSNÉ VYBAVENIE A SÚKROMNÉ PRIESTORY

Nehnuteľnosti majú vlastný a individuálny bazén. Okrem sviežich tropických záhrad má v rámci komplexu relaxačné kúpele a posilňovňu, ktoré slúžia výhradne jeho obyvateľom. Oblasť vodnej zóny, relaxačná zóna, vírivka, sauna a turecké kúpele. Posilňovňa je vybavená najmodernejšou športovou technikou a je vybavená hudobným a televíznym systémom.

Exkluzivita spoločných priestorov je jedným zo základných kameňov rezidencie, pretože okrem uvedených priestorov je súčasťou aj GYM a kompletné DOMÁCE KINO, ktoré odráža rovnaký pocit ako kino a, bude mať technológiu najavantgardnejšieho obrazu a zvuku.

Tieto spoločné priestory budú súkromne prístupné majiteľom a majú exkluzivitu rezervácie prostredníctvom špeciálnej APP, používatelia majú možnosť využívať všetky zdroje súkromne a anonymne.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Cala de Mijas
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková476 m²
Plocha pozemku368 m²
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (119 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieSatelit
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaJuhovýchod, Juh, Juhozápad, Západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, Posilňovňa, Sauna, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa s vaňou, Dvojité zasklenie, Domotika, Privolaný autobus, Suterén
Služby/energieFotovoltaické solárne panely

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.