Vila na predaj 380 m² La Cala Golf

124625896 | La Cala Golf

  • Spálne 5
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 380 m²
  • Plocha terasy 45 m²
  • Stav Aktívne

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Táto nedokončená golfová vila s výhľadom na fairways a jazero jamky Nº6 golfového ihriska Asia v stredisku La Cala je vynikajúcou príležitosťou. Vo výstavbe, na predaj ako vila je s odhadovanými nákladmi na dokončenie výstavby približne 400.000 €. Vila vás privíta vstupnou halou, z ktorej je prístup do veľkej obývacej izby a jedálne vedúcej na slnečnú terasu s nádherným výhľadom na golf a s prístupom k bazénu, veľmi veľkou otvorenou veľkou kuchyňou, 2 dvojlôžkovými spálňami, 1 rodinnou kúpeľňou + 1 hosťovskou toaletou na hlavnom poschodí. Na najvyššom poschodí sa nachádza pôsobivý hlavný apartmán s klenutým stropom, arkierovým oknom od steny k stene, súkromnou terasou + balkónom s nádherným výhľadom, veľkou kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom. Spodné poschodie s rozlohou 160 m2 ponúka široké možnosti prestavby podľa vašich potrieb, napríklad 2 spálne, 1 kúpeľňu, 1 telocvičňu alebo TV miestnosť, 1 práčovňu,+ množstvo úložného priestoru... Veľký nekonečný bazén v tvare L s výhľadom na plavebné dráhy, plošina pripravená na krásny bazénový domček, veľký priestor na upravenú záhradu. Toto by mohol byť váš dokonalý dom. Kontaktujte nás

Nie je žiadnym tajomstvom, že La Cala je jedným z najlepších golfových rezortov v Španielsku. Tri vynikajúce majstrovské ihriská, z ktorých každé predstavuje svoju vlastnú jedinečnú výzvu, luxusný hotel s najmodernejšími kúpeľmi, nádherný klubový dom, športové zariadenia, bary a reštaurácie, s úchvatnými výhľadmi na úžasnú andalúzsku krajinu a na more, golfový rezort La Cala je na míle vzdialený od ruchu pobrežia, a pritom len 10 minút od mora, 20 minút od Marbelly a menej ako 30 minút od letiska v Malage.

Spálne: 3+2 | Kúpeľne: 3+1wc | Vnútorná plocha: 220m2 + 160m2 spodné podlažie| Terasy: ORIENTÁCIA: S - JV

Letisko: la Cala de Mijas: 5 min jazdy autom - Fuengirola: 7 min jazdy autom - Marbella Center: 5 min jazdy autom - Marbella Center: puerto Banus: 20 min jazdy autom - Golf: Golf front - Pláž: 15 min jazdy autom: reštaurácie/bary: 15 min chôdze a 5 min jazdy autom - Vybavenie: verejná doprava: 5 min jazdy autom: 5 min jazdy autom

Náš tím nepretržite pracuje na tom, aby boli opisy a predajné ceny nehnuteľností ponúkaných na tejto webovej stránke správne a aktuálne. Bez ohľadu na to, informácie obsiahnuté na tejto webovej stránke môžu obsahovať chyby a opomenutia a samotné nehnuteľnosti môžu podliehať zmenám cien, predchádzajúcemu predaju alebo stiahnutiu z trhu.

Trh s nehnuteľnosťami na pobreží Costa del Sol sa úplne zotavil a dobré nehnuteľnosti sa rýchlo zháňajú! Ak uvidíte niečo, čo sa vám páči a zodpovedá vášmu rozpočtu, odporúčame vám, aby ste nás čo najskôr kontaktovali, aby ste sa vyhli sklamaniu!


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Cala Golf
Veľkosť5 a viac izieb
Plocha úžitková380 m²
Plocha pozemku1.090 m²
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (45 m²)
Spální5
Kúpeľní3
VýhľadyGolf, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuhovýchod, Juh
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Súkromná terasa, Komora, Kúpeľňa, Suterén
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.