Dvojdom na predaj 243 m² Manilva

124416091 | Málaga, Costa del Sol, Manilva

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 243 m²
  • Plocha terasy 155 m²
  • Stav Aktívne

Tento elegantný dom bol kompletne zrekonštruovaný pre vaše pohodlie a ak hľadáte veľký, kvalitný dom v Španielsku, nehľadajte ďalej. Ide o dobre proporčne riešený dom so 4 spálňami a 4 kúpeľňami. Má výhľad na more a nachádza sa na veľkom rohovom pozemku, so súkromným bazénom a garážou, táto nehnuteľnosť ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný domov alebo rekreačný dom a priláka vynikajúce nájomné ..

Nová otvorená kuchyňa je ideálna na zábavu a otvára sa do svetlého a slnečného obývacieho priestoru s krbom. Veľká terasa poskytuje ideálne miesto na stolovanie all fresco, ako aj súkromný bazén. Na úrovni prízemia sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou. Prvé poschodie nehnuteľnosti ponúka ďalšie 3 spálne, pričom hlavná má vlastnú kúpeľňu a krásny výhľad na pobrežie. Na tejto úrovni sa nachádza zrekonštruovaná rodinná kúpeľňa. Každá izba má vlastnú terasu. Na ďalšej úrovni sa nachádza veľká strešná terasa s krásnym výhľadom na pobrežie a miestom na pozorovanie východu slnka.
Na spodnej úrovni domu sa nachádza súkromná garáž pre 2 autá a prerobená miestnosť, ktorá je ideálna na využitie ako posilňovňa, herňa alebo kinosála.
Nehnuteľnosť sa bude predávať bez nábytku, čo poskytuje prázdne plátno.

Okrem vlastného súkromného bazéna a záhrady si môžete užívať aj nádherné spoločné priestory so záhradami, ktoré navrhol španielsky krajinný architekt Pepe Garido zo spoločnosti Fuenta Real. Kombinujú priestranné spoločné priestory s fontánami, terasami a špeciálnymi rastlinami a stromami. Majitelia si môžu vybrať, či chcú relaxovať pri jednom zo 4 nádherných bazénov. Záhrady sú udržiavané v 5* kvalite s automatickým zavlažovacím systémom a zásobníkom vody na mieste.

Na pláž a do prístavu Duquesa sa dostanete prechádzkou z kopca. Ešte bližšie je Monte Duquesa, centrum barov s priateľskou obsluhou a kvalitnými jedlami.
Je ideálna, ak máte radi prechádzky po krajine, bezprostredne okolo urbanizácie sa nachádzajú vinice Manilva, po poľnej ceste môžete prejsť do dediny Manilva. Je to nádherné miesto, kde môžete nechať svojich psov voľne behať do prírody. To všetko pritom máte len 2 minúty jazdy autom.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Manilva
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková243 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (155 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyMore, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Mramorová podlaha, Dvojité sklo
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Manilva

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!