Dvojdom na predaj 274 m² Mijas

124544050 | Mijas

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 274 m²
  • Plocha terasy 65 m²
  • Stav Aktívne

Veľkolepý dom v jedinečnej a výnimočnej rezidenčnej oblasti v komplexe niekoľkých veľmi priestranných a svetlých domov s mimoriadnym výhľadom na more a pohorie Sierra de Mijas s veľmi súkromným a inovatívnym dizajnom, ktorý pokračuje v diverzifikácii typológií a vytvára prirodzené a diverzifikované prostredie.
Hovoríme o dome s modernou, aktuálnou a inovatívnou architektúrou s veľkými oknami, aby ste si mohli vychutnať nádherný výhľad a nezabudnuteľné západy slnka.
Realizácia bola vykonaná s najkvalitnejšími a zaručenými materiálmi na trhu, kde je prominentnosť tohto komplexu rozšírená o starostlivo navrhnuté veľkolepé spoločné priestory.
To znamená, že všetko, čo potrebujete na naplánovanie dokonalého dňa v krásnom prostredí, uvedomujúc si dôležitosť vytvárania komunít, ktoré majú záujem o ochranu a ochranu prírody, životný štandard založený na pohode, zdraví a úcte k životnému prostrediu. prostredia.
Váš budúci dom má drevené podlahy, kompletne zariadenú a vybavenú kuchyňu so všetkými spotrebičmi triedy "A", ušľachtilé vnútorné stolárske práce, veľké plochy plne obložených a vybavených šatníkov, pancierové vstupné dvere, špičkové vonkajšie stolárske práce, podlahové kúrenie v kúpeľniach, klimatizáciu s tepelným čerpadlom, internet, káblová televízia okrem DTT so zásuvkami vo všetkých miestnostiach, systém domácej automatizácie a riadenia energetickej efektívnosti, video interkom, detekcia záplav s automatickým prerušením dodávky, dymový alarm, oznámenie o výpadku elektrickej energie, výpadku vykurovania a klimatizácie, komunikácia so systémom prostredníctvom mobilnej APP alebo telefonického hovoru.
Dom bol práve kompletne vymaľovaný a dodáva sa kompletne zariadený a vybavený (ocenenie 45 000 eur), pripravený na nasťahovanie s vašimi blízkymi.
Zavolajte nám čo najskôr a dovoľte nám sprevádzať vás do domu, o ktorom ste vždy snívali, nebudete ľutovať..


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková274 m²
Plocha pozemku70 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátB
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (65 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore, hory
OrientáciaZápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, WiFi, Dvojité zasklenie, Suterén, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.