Vila na predaj 145 m² Mijas

124290274 | Málaga, Costa del Sol, Mijas

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 145 m²
  • Plocha terasy 56 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v našom novom projekte luxusných domov v Mijas, kde sa exkluzivita a elegancia spájajú do skutočne jedinečného urbanistického konceptu. Tieto úžasné vily sa môžu pochváliť výhľadom na more, dizajnom inšpirovaným škandinávskym štýlom a vysokokvalitnými povrchovými úpravami, ktoré prekonajú vaše očakávania.
Každá vila má vlastný bazén a záhradu a je kompletne zariadená s možnosťou prispôsobenia vášmu jedinečnému štýlu. Navyše vďaka potenciálu príjmov z dovolenkového prenájmu bude vaša investícia časom ďalej rásť.
Vlastniť dom v tomto projekte však znamená oveľa viac než len nehnuteľnosť. Stanete sa tiež súčasťou súkromného klubu s exkluzívnym prístupom do urbanizácií a lodných flotíl v celej Európe.
Výstavba obsahuje kompletne urbanizované pozemky a k dispozícii je predaj mimo plánu, pričom prvé fázy sú už na trhu. Máte možnosť vybrať si z vlastnej a štandardnej zástavby a súčasťou komunity je aj vlastná reštaurácia, supermarket, kúpeľné a wellness zariadenia, ako aj členstvo v golfových, tenisových a vodáckych kluboch a mnoho ďalšieho.
Vďaka službám recepcie a 5-hviezdičkového hotela si môžete byť istí, že'budete mať všetko, čo potrebujete na luxusný život. Vily ponúkajú veľkorysú zastavanú plochu, pričom Villa V má 201 m² (145 m² vnútri + 56 m² terasy) a Villa C 232 m² (151 m² vnútri + 81 m² terasy).
Vyvolávacia cena týchto úžasných víl je 997 500 eur, pričom pre investorov sú k dispozícii balíky príležitostí.
Nenechajte si ujsť túto neuveriteľnú príležitosť vlastniť svoj kúsok raja. Zavolajte nám ešte dnes a dohodnite si termín obhliadky, aby sme vám pomohli premeniť váš vysnívaný domov na skutočnosť.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková145 m²
Plocha pozemku642 m²
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (56 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMountain
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Jacuzzi, Gril, Reštaurácia na mieste, Suterén
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!