Vila na predaj 338 m² Mijas

124437112 | Mijas

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 338 m²
  • Plocha terasy 140 m²
  • Stav Aktívne

Neprehliadnuteľná 4-lôžková samostatne stojaca vila v Mijas, Costa del Sol**

Táto úžasná 4-izbová samostatne stojaca vila, ktorá sa nachádza v malebnej oblasti Buenavista v Mijas na pobreží Costa del Sol, ponúka skutočne jedinečný zážitok z bývania. Táto vila, ktorá sa môže pochváliť panoramatickým výhľadom na Stredozemné more a hory, kam až oko dovidí, je klenotom regiónu a nachádza sa na privilegovanom mieste, ktoré obyvateľom umožňuje vychutnať si to najlepšie z oboch svetov - pokoj hôr a pôvab mora. Navyše, blízkosť kultového Mijas Pueblo z nej robí ideálne sídlo na celoročné bývanie alebo nezabudnuteľné dovolenkové útočisko bez ohľadu na ročné obdobie.

**Hlavné vlastnosti a usporiadanie:**

Pri vstupe do nehnuteľnosti vás privíta veľkoleposť, ktorá udáva tón celému domu. Vystúpením po schodoch sa dostanete k impozantným vstupným dverám z dubového dreva, ktoré vedú do majestátnej haly s vysokým stropom. Naľavo od chodby sa rozprestiera vkusne zariadený a presvetlený obývací priestor, ktorý cez veľké okná ponúka nerušený, malebný výhľad na more a majestátne hory. Obývacia izba je nielen priestorom pohodlia, ale aj miestom, kde sa môžete kochať krásou bazéna a vychutnávať si teplo útulného krbu.

Z centrálnej chodby, otočenej smerom k vám, sa nachádza nádherne zariadená kuchyňa vybavená starostlivo vybranými spotrebičmi najvyššej kvality. Kuchyňa plynule nadväzuje na terasu, čím vytvára dokonalé prostredie na stolovanie pod holým nebom s priateľmi a rodinou. K terase prilieha bazén s rovnako nádherným výhľadom na more a hory.

Vpravo od vchodu vedie krátke schodisko do chodby, ktorá sa spája s hlavnou spálňou. Hlavná spálňa vyžaruje pocit jasu a má vlastnú kúpeľňu. Okrem toho sú tu dve hosťovské spálne, ktoré majú spoločnú dobre vybavenú kúpeľňu. Hlavná spálňa je ďalej obohatená o súkromnú terasu, ktorá má výhľad na bazén a ponúka nerušený výhľad na more.

Pokračujúc vstupnou chodbou nájdete suterén, priestranný priestor, ktorý ponúka veľkú spálňu s vlastnou toaletou a kúpeľňou. Táto spálňa sa môže pochváliť veľkorysou šatňou. V suteréne sa nachádza aj umyváreň a dve hospodárske miestnosti, ktoré by sa potenciálne mohli premeniť na samostatný apartmán, čím by sa zvýšila ich univerzálnosť.

**Dalšie vlastnosti:**

Nehnuteľnosť má značné podzemné parkovisko schopné pojať viacero vozidiel, čím sa eliminujú akékoľvek problémy s parkovaním. Pre zábavu a voľný čas je tu'veľkoryso dimenzovaná viacúčelová hala, kde by si človek mohol predstaviť vytvorenie domáceho kina, posilňovne a ešte by mal dostatok priestoru na herný priestor.

Praktickosť sa snúbi s luxusom, pretože celý obytný priestor vily je vybavený podlahovým vykurovaním, solárnym systémom na ohrev vody a moderným systémom na čistenie vody, čo zaručuje maximálny komfort a pohodlie.

**Poloha a dostupnosť:**

Výhodná poloha vily'zaručuje ľahký prístup ku kľúčovým zaujímavým miestam v regióne. Je vzdialená len 15 minút jazdy od letiska Malaga, 20 minút od pulzujúcej Marbelly a len 3 minúty jazdy od obchodov a reštaurácií. Pre milovníkov pláží je vila vhodne situovaná 7 minút jazdy autom od najbližšieho pobrežia.

Ak to zhrnieme, táto vila je nehnuteľnosť, ktorú musíte vidieť a ktorá bez problémov spája luxus, úchvatné prírodné krásy a praktickosť. Je to vzácny klenot v Mijas, ktorý ponúka jedinečnú príležitosť pre náročného kupujúceho zažiť to najlepšie, čo Costa del Sol ponúka.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková338 m²
Plocha pozemku500 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
ParkovanieÁno
TerasaÁno (140 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální4
Kúpeľní4
VýhľadyMore, Hory, Vidiek, Panoramatický, Bazén, Dvor, Les
OrientáciaJuhovýchod, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Satelitná TV, WiFi, Herňa, Apartmán pre hostí, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Gril, Dvojité zasklenie, Suterén, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Solárny ohrev vody

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.