Vila na predaj 320 m² Río Real

124387381 | Río Real

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 320 m²
  • Plocha terasy 100 m²
  • Stav Aktívne

K dispozícii od 1. septembra 2024. Táto úžasná, dobre navrhnutá a prezentovaná samostatne stojaca vila sa nachádza vo vyhľadávanej oblasti Rio Real v Marbelle, len 5 minút jazdy autom od pláže a centra Marbelly.
Má výhľad na more a otvorený výhľad zo svojej vyvýšenej polohy a bola postavená s ohľadom na ekologickú energiu a účinnosť vďaka inštalácii solárnych panelov a akumulátorov.
Ubytovanie je rozdelené na troch úrovniach, pričom otvorená kuchyňa, obývacia izba a jedáleň majú okná od podlahy až po strop, ktoré sa otvárajú na veľkú terasu s grilom. Centrálny krb medzi obývacou časťou a jedálňou vytvára teplú atmosféru počas krátkych zimných mesiacov. nemecká kuchyňa má čiernu žulovú dosku s extra barovým priestorom pre 2 barové stoličky, s príslušnou čiernou rúrou Smeg, americkou chladničkou s mrazničkou Smeg a umývačkou riadu Siemens, ktorá je
pripojená prostredníctvom aplikácie na jednoduché ovládanie.
Prvé poschodie poskytuje hlavnú kúpeľňu so super veľkou šatňou, ktorá vedie na terasu, odkiaľ si môžete vychutnať panoramatický výhľad na more a horu La Concha. Na tomto poschodí sa nachádzajú ďalšie dve spálne pre hostí, ktoré majú spoločnú rodinnú kúpeľňu.
Dlažba v bazéne je špeciálna bazénová dlažba od španielskej spoločnosti, ktorá dodáva záhrade veľmi exkluzívny vzhľad,
Suterén s prirodzeným svetlom má celkovo 100 m2, ktoré by sa dali v prípade potreby ďalej upraviť na herňu alebo kinosálu, prípadne na ďalšiu spálňu.
Celkovo je to veľmi dobre ocenená a super efektívna vila, úžasná a starostlivo prezentovaná v atraktívnej lokalite s ľahkým prístupom k občianskej vybavenosti.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Río Real
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková320 m²
Plocha pozemku840 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
TerasaÁno (100 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, hory
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiSuterén
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.