Dvojdom na predaj 143 m² Riviera del Sol

124450519 | Málaga, Costa del Sol, Riviera del Sol

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 143 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

OHROMUJÚCI 3-IZBOVÝ DVOJDOM S OKOLITÝMI SLNEČNÝMI TERASAMI, NÁDHERNÝMI VEĽKÝMI SPOLOČNÝMI BAZÉNMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM! V BLÍZKOSTI VŠETKEJ OBČIANSKEJ VYBAVENOSTI A PONÚKA FANTASTICKÝ NÁJOMNÝ REKORD. MUSÍTE VIDIEŤ!

Bezchybný, moderný a svetlý dom s 3 spálňami orientovaný na juh, ktorý sa teší strešnému soláriu, zasadený do krásne udržiavaného komplexu v Riviera del Sol.
Pri vstupe do nehnuteľnosti, ktorá je na prvej úrovni, nájdete priestrannú plne vybavenú kuchyňu. WC pre hostí a vynikajúci otvorený salónik a jedáleň s otvoreným krbom.
Z obývačky/jedálne sú 2 terasové dvere, jedny vedú z jedálne na otvorenú terasu a druhé z obývačky na krásnu krytú terasu.
K dispozícii sú 3 veľké dvojlôžkové spálne, všetky so vstavanými skriňami, rodinná kúpeľňa a veľká hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou.
Na najvyššom poschodí sa nachádza strešné solárium s výhľadom na Riviera del Sol a jeden z 3 nádherných spoločných bazénov a cez strechy na more.
Táto nehnuteľnosť má súkromné parkovisko pre jedno auto.

Komplex
Mimoriadne dobre udržiavaný s tromi spoločnými bazénmi, z ktorých dva sú príbuzné bazény a nádherné spoločné záhrady s rybníkom.

V neposlednom rade má komunita aj vlastné basketbalové/futbalové a samostatné pádlovacie ihrisko a parkovacie plochy mimo ulice. TREBA VIDIEŤ, ABY STE HO OCENILI!

Aktuálna lokalita je vzdialená len 25-30 minút jazdy od letiska Málaga. Výjazd z platenej cesty je vzdialený len 3 minúty a 3 zákruty od domu, čo je najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta s prenajatým autom, ktoré by bolo potrebné na pobyt v tomto dome. Hlavný pás a oblasť obchodov, supermarketov a reštaurácií je vzdialená 5 minút jazdy autom, rovnako ako krásne piesočnaté pláže Riviera del Sol, la Cala de Mijas a Sitio de Calahonda.

Väčšie prímorské letoviská Fuengirola a Benalmadena (s mnohými atrakciami, ako sú zoologické záhrady, aquaparky a zábavné parky) sú vzdialené len 10-15 minút jazdy autom, rovnako ako Marbella a Puerto Banus!

Licencia na prenájom nehnuteľnosti: VFT/MA/29538


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Riviera del Sol
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková143 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuRohový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (20 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Krajina, Panoramatický
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Ensuite kúpeľňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!