Vila na predaj 371 m² Riviera del Sol

123856288 | Riviera del Sol

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 371 m²
  • Plocha terasy 70 m²
  • Stav Aktívne

Veľká vila, vynikajúco umiestnená na svahu kopca Mijas Costa, pokoj a ticho, zasadená do vlastnej malej slepej uličky s iba 6 vilami, 25 v komplexe, ale menej ako 10 minút jazdy od pobrežia. Ľahký prístup buď do La Cala de Mijas, Riviera del Sol alebo Calahonda, alebo vjazd či výjazd z platenej cesty, čo je veľkou výhodou. Taktiež pešia vzdialenosť do golfového klubu Calanova.

Vila má 3 úrovne , vstupte prednými dverami do krásnej svetlej haly s veľkými oknami, ktoré sa tiahnu cez dve poschodia a poskytujú krásne svetlo. Naľavo máte veľkú plne vybavenú rodinnú kuchyňu s dostatkom priestoru aj na stolovanie. Po pravej strane máte schodisko, po ktorom sa dostanete na 1. poschodie alebo do suterénu. Tu sa nachádza aj kúpeľňa. Po niekoľkých schodoch z chodby sa nachádza veľká obývacia izba/jedáleň v tvare L s krbom, z ktorej sa vychádza na veľkú krytú terasu, ktorá je vynikajúca na stolovanie "Al Fesco". Odtiaľto vedie schodisko do záhrady a k bazénu. Mimo obývacej izby sa nachádza ďalšia miestnosť, ktorú možno využiť ako štvrtú spálňu, televíznu miestnosť, kanceláriu atď.

Na poschodí máte dvojlôžkovú spálňu s výhľadom na prednú časť domu a má peknú veľkosť terasy na ľavej strane a na pravej strane kúpeľňu, dole pár krokov a máte 2. dvojlôžková spálňa a hlavná spálňa , ensuite. Z oboch spální sa vychádza na ďalšiu veľkú terasu. Fantastický je tu panoramatický výhľad z hlavnej spálne na pobrežie a z terasy môžete za dobrého počasia vidieť až na Sierra Nevadu.

Dom má veľký suterén, ktorý súčasní majitelia majú jednu časť ako garáž, pretože máte ďalší bočný vchod, kde môžete zísť priamo do garáže a tu je tiež uitility miestnosť, obývacia izba , veľa stoTeh basemnet sám má 154m2.

Krásne upravené záhrady.

Táto vila je ideálna na použitie ako rodinný dom na celoročné bývanie alebo na použitie ako rekreačný dom, prípadne na kombináciu bývania a práce na diaľku. Má krásnu atmosféru a rôzne úrovne vám dávajú skvelý pocit priestoru.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Riviera del Sol
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková371 m²
Plocha pozemku554 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (70 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieSatelit
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Golf, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Vírivka, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.