Vila na predaj 196 m² Torreblanca

124639801 | Torreblanca

  • Spálne 4
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 196 m²
  • Plocha terasy 180 m²
  • Stav Aktívne

Fantastická vila v Torreblanca na veľkom zelenom pozemku, súkromný bazén, niekoľko parkovacích miest a samostatný apartmán pre hostí.

Vitajte v tomto úplne novo zrekonštruovanom dome, ktorý sa nachádza v pokojnej oblasti, ale stále blízko mesta a pláže. Celkovo 4 spálne, 3,5 kúpeľne a svetlá, priestranná obývacia izba/jedáleň s niekoľkými vstupmi na okolité terasy. Na úrovni ulice máme k dispozícii jednoduché možnosti parkovania v súkromnej garáži, bránu do dvora s väčším parkoviskom a tiež parkovacie miesto priamo pri hlavnom vchode do domu'. Okrem tohto vchodu je k dispozícii ďalšia brána na pozemok a priamy vstup do priestrannej práčovne a svetlej, plne vybavenej kuchyne, ako aj samostatný vstup do hosťovského apartmánu s vlastnou kúpeľňou/kuchyňou. To poskytuje fantastické možnosti na prenájom bytu, alebo v prípade záujmu celého domu, keďže je k dispozícii Lpo aj licencia na prenájom.
Vnútorné a vonkajšie osvetlenie, bodové svetlá, bezpečnostné kamery a alarmy, osvetlenie v bazéne, kúrenie, hudba, požiarna signalizácia a ďalšie sú vybavené špičkovou technológiou a možno ich ovládať pomocou aplikácie cez mobilný telefón. Všetko na vytvorenie komfortu, ktorý si želáte a zaslúžite.
Dva pozemky s celkovou rozlohou 1231 metrov štvorcových, priamo na hranici zelenej oblasti, kde sa nesmie nič stavať, a tak prispieva k chránenej transparentnosti a pokoju. Veľký vyhrievaný bazén, palmy a ovocné stromy, malé loptové ihrisko/hracia plocha s umelou trávou a niekoľko terás a terás.
Poloha je južná/západná/východná, takže ranné slnko pri raňajkách, slnko pri bazéne počas dňa a napoludnie a večer na časti terasy. Okrem krásneho výhľadu na zelené údolie a okolie je na juhovýchode vidieť aj more.

Všetky čísla a poplatky poskytuje predávajúci.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Torreblanca
Veľkosť4 izby
Plocha úžitková196 m²
Plocha pozemku1.231 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
ParkovanieÁno
TerasaÁno (180 m²)
BazénÁno
Spální4
Kúpeľní3
VýhľadyMore, záhrada, bazén
OrientáciaJuhovýchod, Juh, Juhozápad, Západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Tenisové pádlo, Apartmán pre hostí, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Gril, Dvojité sklo, Reštaurácia na mieste, Optické vlákno
Služby/energiePitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.