Marina Golden Bay, Benalmádena, Málaga, Španielsko

MB042 | Benalmádena

Elysea_v5
MGB_Building_HR MGB_bedroom_HR
MGB_seaviews_HR MGB_Terrace_HR MGB_ZZCC_HR

Exkluzívny rezidenčný projekt s prímorskými apartmánmi, ktoré sa môžu pochváliť úchvatným panoramatickým výhľadom na more.
Tento butikový projekt ponúka iba 33 apartmánov s 1, 2 alebo 3 spálňami s nádherným výhľadom na more. V spoločných priestoroch môžu majitelia využívať krásny vonkajší bazén.
Jeho neprekonateľná poloha vás zavedie priamo do srdca pulzujúceho a rušného prístavu Benalmádena, kde nájdete všetku vybavenosť, či už hľadáte dobré jedlo, malebné kaviarne, pulzujúce nočný život alebo butiky, všetko je len čo by kameňom dohodil.
Ku komplexu prilieha Puerto Marina, jedna z najobľúbenejších atrakcií na pobreží Costa del Sol. Vďaka širokej ponuke voľného času a zábavy je tento očarujúci prístav ideálnym miestom na zábavu celej rodiny.
Navyše, iba 10 minút chôdze od hotela, si môžete užiť najväčšiu a najobľúbenejšiu pláž v tejto oblasti. Pláž Torrebermeja / Malapesquera, dlhá viac ako 700 metrov a široká 50 metrov, má vynikajúce zázemie a širokú škálu kultúrnych a zábavných aktivít.
Projekt sa nachádza v mestečku Benalmádena, medzi mestami Torremolinos a Fuengirola, iba 20 minút od letiska v Malaze a je spojená s hlavnými oblasťami a atrakciami na pobreží vlakom a autobusom. Benalmádena, bohatá na atraktívne pláže, početné možnosti zábavy a pôsobivý prístav, je jednou z najobľúbenejších destinácií na pobreží Costa del Sol.
Prímorské luxusné apartmány a penthousy v centre všetkej vybavenosti sú ideálnou investíciou alebo luxusným domovom pri mori.


Zoznam nehnuteľností

Ev.č.SpálneKúpeľnePlochaCenaStav
MB042-11156 m²332 000 EUR voľné
MB042-22266 m²472 000 EUR voľné
MB042-33294 m²712 000 EUR voľné
MB042-432102 m²1 122 000 EUR voľné

Vlastnosti

KategóriaProjekt
LokalitaBenalmádena, Španielsko
ParkovanieÁno
Počet bytov33
Počet voľných bytov26
Spálnínezadané
Kúpeľnínezadané
Výhľadynezadané
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostinezadané
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benalmádena

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.