Idilia Senses, Rincón de la Victoria, Málaga, Španielsko

MB033 | Rincón de la Victoria

idiliasense_terraza
idiliasense_solarium IdiliaSense_ext_v1
IdiliaSense_ext_v3 IdiliaSense_ext_v5 IdiliaSense_ext_v2 idiliasense_salon idiliasense_dormitorio idiliasense_cocina idiliasense_bano

Idilia Senses je nový projekt Rincón de la Victoria, ktorý zahŕňa 41 apartmánov s 1 až 3 spálňami a penthousy s veľkými terasami s výhľadom na more.
Spoločné priestory tohto komplexu zahŕňajú bazén a solárium a ku každému apartmánu patrí parkovacie státie a komora a tiež priestor pre bicykle.
Apartmány ponúkajú 1 až 3 spálne, veľké obývacie izby s integrovanou kuchyňou maximalizujúce pocit priestoru a veľké terasy, ktoré privádzajú svetlo a čerstvý vzduch. Penthousy majú tiež priestranné solárium so súkromným prístupom po schodoch. Energetická účinnosť je kľúčovým prvkom vo všetkých jednotkách, ktoré využívajú obnoviteľné zdroje energie a udržateľnú architektúru.
Idilia Senses sa môže pochváliť privilegovanou polohou v Rincón de la Victoria, ideálnou destináciou pre milovníkov športu. Môžete si užiť širokú ponuku vodných športov a golfových ihrísk, rovnako ako skvelé miesta pre bežcov a cyklistov. Budete ale aj v dochádzkové vzdialenosti od mnohých služieb, ako sú školy, bary a reštaurácie, supermarkety, športové centrá, voľnočasové a kultúrne aktivity.
Projekt s apartmánmi s krásnymi výhľadmi a výborným zázemím pre celú rodinu je ideálnym druhým domovom pre klientov, ktorí preferujú pokojnejšiu časť tohto pobrežia a tiež pre fanúšikov golfu, vodných športov a cyklistiky, pretože z komplexu je výborné napojenie na cyklocesty v okolí okolo mora, alebo v kopcoch nad apartmánmi.


Zoznam nehnuteľností

Ev.č.SpálneKúpeľnePlochaCenaStav
MB033-12272 m²411 000 EUR voľné

Vlastnosti

KategóriaProjekt
LokalitaRincón de la Victoria, Španielsko
ParkovanieÁno
Počet bytov41
Počet voľných bytov14
Počet domov4
Počet objektov4
Spálnínezadané
Kúpeľnínezadané
Výhľadynezadané
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostinezadané
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Nerja & Málaga východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.