REŠTAURÁCIE

REŠTAURÁCIE

V Costa del Sol je veľké množstvo reštaurácií, z nich mnohé boli úspešné vďaka svojmu odhodlaniu priviesť spať tradičné jedla tak, aby im dávali význam, ktorý si zaslúžia a zdieľali potešenie s návštevníkmi. Nájdete tu všetky od najčerstvejších úlovkov z mora...

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

V Costa del Sol je veľké množstvo reštaurácií, z nich mnohé boli úspešné vďaka svojmu odhodlaniu priviesť spať tradičné jedla tak, aby im dávali význam, ktorý si zaslúžia a zdieľali potešenie s návštevníkmi. Nájdete tu všetky od najčerstvejších úlovkov z mora, ako sú typické smažené ryby, paellu, až po dusené maso. Kulinárske bohatstvo miest je obrovské. Vačšina pokrmov zahrňuje stredomorskú stravu, ktorá vďaka jednoduchosti ingrediencií, rozmanitosti a príchute týchto jedinečných pokrmov dokáže okúzliť každého. Miestne obľúbené jedlá sú prítomné vo vačšine barov a reštauráciách v dedinkách v provincii a sú nejlepším sposobom ako doplniť palivo po celodennom putovaní po neďalekých horách, alebo pri kultúrnej obhliadke mesta.

Po celom pobreží možete ochutnať nekonečné pokrmy z morských plodov, které vám na ceste do Malagy a na pobreží Costa del Sol nesmú chýbať. Ryby v Malage sú tradíciou a  je možné ich ochutnať  jak v rybích reštauráciách, tak v plážových baroch, ale tiež v malých a skrytých baroch, kde možete doslova dýchať rybárskou kultúrou mesta. Užijte si vyhlásené sardinky na terase na pláži v La Carihuela, La Misericordia, Los Boliches alebo Guadalmina.

Restaurace v modrem dekoru
Prostírání v restauraci

NAJLEPŠIE REŠTAURÁCIE V MALAGE

Čo by ste mali ochutnať už viete. Ale………Viete vôbec, kde to ochutnať? Predstavujeme vám rebríček najobľúbenejších a doporučovaných reštaurácií v Malage, kde si vychutnáte španielskou gastronomiu naplno. Doporučujeme rezervovať si stôl vopred.

  • LOS MARANGOS – Španielske jedlo
  • Reštaurácia Vino Mío
  • Beluga Malaga
  • Bodeguita El gallo

Precházka promenádou u mora vám dá na výber z niekoľko chutných prímorských reštaurácií (Chiringuito) a nebudete zklamaní zo žiadnej  z nich.

PLÁŽOVÉ REŠTAURÁCIE

Plážové reštaurácie majú zvlášny názov vo Španielsku – Chiringuito a ponúkajú miestny výber tapas, domácu kuchyňu alebo sardinky za prijateľné ceny. Mimochodom, populárne sardinky sú spojené so španielskou Malagou nie náhodou. Povodný názov města bol Malaka, čo znamená plátok solenej ryby. Každé chiringuito má svoj vlastný lodný gril, na ktorom sa priamo pred vámi na ohni-a la plancha, griluje na olivovom dreve. Tieto chiringuitos reštaurácie sprevádzajú celú oblast Andaluzie. Pre náročných konzumentov je alternatívou k prímorským reštauráciám  luxusné Trocadero Arena v  oblasti Río Real Marbella.

Vďaka svojmu vynimočnému designu sa toto kúzelné miesto ocitlo v mnohých publikáciách o kráse, móde a gastronómii a je ideálnym miestom pre súkromné akcie či oslavy. Nenechajte sa zmiasť umiestnením u mora,  Trocadero Arena rozhodne nie je reštaurácia typu- Chiringuito a vstup do nej vyžaduje určitý štýl obliekania 

Plážová restaurace
Restaurace na pobřeží při západu slunce

PREHĽAD DOPORUČENÝCH REŠTAURÁCIÍ NA COSTA DEL SOL

 


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.