RIVIERA DEL SOL

RIVIERA DEL SOL

V blízkosti obľúbených pobrežných letovísk Fuengirola a Marbella leží Riviera del Sol, moderná urbanizácia, ktorá se nachádza iba pár minút chodze od pláže. Tato pláž je málo frekventovaná než ostatné na pobreží Costa del Sol, je tu malé chiringuito, alebo plážová kaviareň, kde se po vetšinu dňa podávajú výborné a zdravé jedla a nápoje.

Moderná urbanizácia  Riviera del Sol se nachádza na pobreží medzi Fuengirolou a Marbellou a je len pár minút chodze od pláže.

Prečo sa sťahovať na Riviera del Sol?

Přesuňte sa sem za krásnym podnebím a výhľadom, vynikajúcím občianským vybavením vrátane  ľahkého  prístupu na pláž.

V blízkosti obľúbených pobrežných letovísk  Fuengirola a Marbella leží Riviera del Sol, moderná urbanizácia, ktorá se nachádza iba pár minút chodze od pláže. Tato pláž je málo frekventovaná než ostatné na pobreží Costa del Sol, je tu malé chiringuito,  alebo  plážová kaviareň, kde se po vetšinu dňa podávajú výborné a zdravé jedla a nápoje.

Tato urbanizácia  vám dáva dobrú blízkosť pre mnoho aktivit a skvelých dní vonku.

Marbella s designovými obchodmi, vynikajúcimi reštauráciami a báječným nočným životom je vzdialená iba 15 minút jazdy. Fuengirola je vzdialená 10 minút jazdy, kde možte okrem  zoologické zahrady, aquaparku a niekoľkých kin využíť tiež vynikajúce pláže.

Obyvateľstvo

Toto je obľúbená oblast u britských rekreantov, vo výsledku býva v letných mesiacoch rušnejšia.

Nehnuteľnosti

Tato oblast ťaží z dobrej kombinácie moderných nehnuteľlnosti od rodinných viliek až po penthausy a apartmány. Vetšina nehnuteľnosti má krásný výhľad a prístup k bazénu.

Verejné zariadenia

V dochádzkovej vzdialenosti nájdete dobrý výber občianskeho vybavenia, vrátane supermarketov, obchodov, barov, reštaurácií a zariadení pre voľný čas. Milovníci golfu si možu vybrať z niekoľkých blízkych ihrísk, vrátane golfového klubu Miraflores.

Doprava

Riviera del Sol je iba pár minút od rýchlostnej cesty A-7, která vás spojí s radou kľúčových destinácií na pobreží, ako je Marbella na západe a Malaga na východe. Pre medzinárodné lety je letisko v Malage vzdialené približne 30 minút.

Zamestnanosť

Kvoli veľkej  populácii krajanov nájdete na Riviera del Sol pracovné príležitosti pre anglicky hovoriacich ľudí. Najlepším riešením pri hľadaní práce je odvetvie cestovného ruchu a nehnuteľnosti. Existujú tiež príležitosti v oblasti starostlivosti o deti, marketingu, výuky AJ a golfu.

Zdravotníctvo

Soukromná zdravotná starostlivosť je v tejto oblasti  obľúbená, veľa ľudí využíva zdravotné poisťovny, ktoré ponúkajú služby ako je 24h návšteva lékara  až domov, sanitky intenzívnej služby a prevozy do nemocnice. Španielská štátna nemocnica Costa del Sol je vzdialená iba niečo cez 10 min. a má dobrý počet anglicky hovoriacich lékarov a zdravotných sestier.

Školstvo

Pokiaľ hľadáte britské osnovy, do medzinárodnej školy Novaschool Sunland dojdete autom za necelých 5 minút. Kresťanská škola Ark je vzdialená necelých 10 minút a ponúka tiež britské osnovy. V tejto oblasti existuje tiež veľké množstvo španielských štátnych škol.

Životné náklady

Životné náklady sú v porovnaní s niektorými drahšími časťami Costa del Sol primerané s bonusom že mnoho atrakcií v luxusnějších letoviskách je nadosah.


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.