ZDRAVOTNÍCTVO

ZDRAVOTNÍCTVO

Pokiaľ potrebujete z akéhokoľvek dovodu navštíviť nemocnicu bude o vás profesionálne postarané s prístupom k najmodernejším liečebným postupom a vybaveniu.Na Costa del Sol sú tiež vysoko ocenení odborníci na zdravotnú starostlivosť a nájdete tu aj moderné lekárne s anglicky hovoriacim personálom...


Nemocnice

V DOBRÝCH RUKÁCH ...

Pokiaľ potrebujete z akéhokoľvek dovodu navštíviť nemocnicu bude o vás profesionálne postarané s prístupom k najmodernejším liečebným postupom a vybaveniu.

Na Costa del Sol sú tiež vysoko ocenení odborníci na zdravotnú starostlivosť a nájdete tu aj moderné lekárne s anglicky hovoriacim personálom, ktoré ponúkajú 24h služby. Nemocnice sú  na vysokej úrovni -štátne aj súkromné. Dobré vyškolené zdravotné sestry, lékari a ďalší zdravotnícky personál disponujú najmodernejším vybavením a zkúsenosťami, vďaka čomu budete mať v tejto oblasti len tie najlepšie zkúsenosti.

ŠTÁTNE NEMOCNICE

V oblasti Marbella –  nemocnice Costa del Sol, která je uznávána ako popredné stredisko pre porod a starostlivosti  o díeťa  Svetovou zdravotníckou organizáciou a UNICEF, sa nachádza hneď vedľa hlavnej pobrežnej cesty A7. Vetšina pacientov nie sú španiely a preto  sú  k dispozícii i tlmočníci.

Málaga – v hlavnom meste sa Všeobecná nemocnica nachádza na Avenida Carlos Haya, Detská nemocnica   je v Avenida Arroyo de los Ángeles a Regionálna univerzitná nemocnica v Málage na okraji mesta blízko univerzitného kampusu. Pokiaľ budete mať problém sa dorozumieť, zaistíme Vám delegáta, tlmočníka, ktorý vám v prípade zdravotného problému so všetkým pomože.

 

 


Označení lÃkárenSÚKROMNÁ STAROSTLIVOSŤ

Helicopteros Sanitarios – jedná sa o súkromnú pohotovostnú službu, ktorá sa za ročný poplatok zavazuje, že vám bude nepretržite k dispozícii. Disponuje jak vrtulníkom, tak i dobre vybavenými sanitkami, ktoré ponúkajú  diagnostiku, stabilizáciu a rýchly prevoz do nemocnice pre urgentné prípady.

Benalmádena – mezinárodná nemocnica Vithas Xanit sa nachádza v oblasti Arroyo de la Miel (Benalmádena) a vo Fuengirole je pridružená klinika Xanit. Nemocnice sa špecializuje na najnovšiu diagnostickú a terapeutickú liečbu a ponúka 24h pohotovosť a prístup k najmodernejším zdravotníckym technologiám.

 

LEKÁRNE

Nachádzajú sa na celom pobreží Costa del Sol a mnohé z nich sú otvorené 24h denne a většina z nich je krikľavo neonovo osvetlená, takže ich nemožte minúť. Sú dobré zásobené a obsluhované priateľskými lekárnikmi, z ktorých mnoho hovorí anglicky. Lieky na ktoré by ste normálne potrebovali v iných krajinách recept, možu byť v Španielsku voľne dostupné.

 

 

 


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.