ŽIVOTNÉ NÁKLADY

ŽIVOTNÉ NÁKLADY

Ak chcete poznať odpoveď, musíte si všetko porovnať s inými europskými hlavnými mestami. Španielsko nie je obecne drahá krajina, ako cudzinec rychle zistíte, že si možete užíť viac za nižšiu cenu než u nás....

JE OBECNE DRAHÝ ŽIVOT V ŠPANIELSKU?

Ak chcete poznať odpoveď, musíte si všetko porovnať s inými europskými hlavnými mestami. Španielsko nie je obecne drahá krajina, ako cudzinec rychle zistíte, že si možete užíť viac za nižšiu cenu než u nás.

Náklady ve Španělsku
Životní náklady 2

 ŽIVOTNÉ NÁKLADY NA COSTA DEL SOL

Južný region zeme je preferovanou voľbou pre mnoha ľudí. A sú k tomu dobré dovody, pretože si možte užívať úžasnú úroveň za opravdu nízku cenu. To je na juhu Španielsko podľa našeho názoru jednou z 10 najlepších vecí v krajine.

Životné náklady sú stále považované za nízke v porovnaní s vyspelejšími krajinami, napríklad v USA. To je tiež jeden z dovodov, prečo sa mnoho ľudí rozhodlo žiť na Costa de Sol, okrem príjemného podnebia. Záleží to však  aj na vašom rozpočte a oblasti, v ktorej na Costa del Sol žijete. Život v Marbelle značne prevyšuje vaše každodenné výdaje. Stráviť deň na pláží alebo stolovaním stojí viac než v iných oblastiach. Náklady za štandardný apartmán sú porovnateľné ako u nás a naviac u mora na slniečku a to za to predsa stojí, že?

 


Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!