Byt na predaj 90 m² La Alcaidesa

124402837 | Cádiz, Costa del Sol, La Alcaidesa

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 90 m²
  • Plocha terasy 75 m²
  • Stav Aktívne

Úžasný byt v urbanizácii Suites Golf and Garden.

Tento nádherný prízemný byt pozostáva z nedávno rozšírenej kuchyne s práčovňou s vodnou izoláciou. Všetok nábytok a elektrické spotrebiče boli nahradené dizajnovými prvkami Schmidt, ktoré sú vďaka svetlu, ktoré vniká cez okno, vždy plné svetla.
Obývacia izba, ktorá sa vyznačuje eleganciou a svetlosťou, má kontinuitu a priamy vstup na krytú terasu, spojenú aj s hlavnou spálňou. To je ideálne počas zimných mesiacov, pretože tento priestor možno využiť ako herňu, telocvičňu alebo na relaxáciu. Krytá terasa má po celej svojej dĺžke miesta na sedenie, ktoré možno využiť na skladovanie. Je oddelená od priľahlého bytu, čo poskytuje veľké súkromie a je uzavretá plne zatiahnuteľnými sklenenými závesmi.
Rovnaký systém sa používa aj na prístup na exkluzívnu terasu, ktorá je úplne otvorená a umožňuje vychutnávať si slnko. Vďaka možnosti vytvoriť na tejto terase rôzne zóny je ideálna na vychutnávanie príjemnej stredomorskej klímy s priateľmi pri grilovaní alebo jednoducho na vychutnávanie západu slnka či hviezdnej sprchy.
Na túto terasu je prístup aj z druhej spálne, ktorá má vstavané skrine a nedávno namontované žalúzie. Vedľa nej sa nachádza dizajnová kúpeľňa so sklenenou sprchovou zástenou.
Hlavná spálňa, do ktorej sa dá vstúpiť z pozemku alebo z terasy, je veľmi priestranná s priestorom na toaletný stolík, má vstavané skrine a pozostáva z vlastnej kúpeľne s dvojitým umývadlom a vaňou.

Veľmi priestranné garážové státie a veľký sklad s priamym prístupom z výťahu na pozemok. Má novú inštaláciu klimatizácie a ústredného kúrenia s vysokou energetickou účinnosťou. Jeho nedávna rekonštrukcia v rámci vysokých kvalít ponúka drevené podlahy, novo osadené žalúzie a lišty vo všetkých stropoch a svietidlá.

Jeho krytá terasa s priamym vstupom do obývacej izby aj hlavnej spálne je plne zastrešená a uzavretá s plne sklopnými sklenenými oknami, aby ste si ju mohli užívať po celý rok. Okrem toho si vďaka prístupu z tej istej terasy a z druhej spálne môžeme vychutnať veľkú vonkajšiu terasu s otvoreným výhľadom na hory.

Nachádza sa v jednej z najvyhľadávanejších zástavieb v La Alcaidesa, jedinečnej a súkromnej oblasti v južnom Španielsku s priamym prístupom na diaľnicu A7, miestne golfové ihriská a pláže, ktorá sa nachádza medzi Gibraltárom a Sotogrande. Suites Golf and Garden ponúka udržiavané záhrady a dva veľké spoločné bazény. Vďaka miernemu a slnečnému podnebiu je ideálna na rekreačné domy, investície do prenájmu alebo fantastické miesto na bývanie.

V súlade s vyhláškou Junta de Andalucía 218/2005 z 11. októbra informujeme klienta, že daň z prevodu nehnuteľnosti, notárske a registračné poplatky nie sú zahrnuté v cene. Poplatky za sprostredkovanie predaja nehnuteľností sú zahrnuté v cene. Ponuka podlieha chybám, zmenám ceny alebo akýmkoľvek iným úpravám bez predchádzajúceho upozornenia.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaCádiz, Costa del Sol, La Alcaidesa
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková90 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
TerasaÁno (75 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyHory, krajina
OrientáciaSeverovýchod
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Úschovňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v San Roque

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!