Byt na predaj 131 m² Calahonda

124557334 | Málaga, Costa del Sol, Calahonda

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 131 m²
  • Plocha terasy 25 m²
  • Stav Aktívne

Vstup do nehnuteľnosti priamo do veľkého otvoreného priestoru s plne otvorenou kuchyňou, hlavnou spálňou s vlastnou kúpeľňou, hosťovskou spálňou a kúpeľňou a toaletou. Nehnuteľnosť je postavená podľa vysokých štandardov kvality s podlahovým kúrením, mramorovými podlahami, dvojitým zasklením, krbom, veľkými oknami a plne vybavenou kuchyňou s mramorovými a žulovými povrchmi spolu s veľkou technickou miestnosťou na uskladnenie.

Z obývacej izby sa dostaneme na veľkú terasu, ktorá obklopuje nehnuteľnosť a z ktorej si môžete vychutnať nádherný panoramatický výhľad na more. Na terase si môžete vychutnať aj murovaný gril na stretnutia s rodinou alebo priateľmi s bezkonkurenčným výhľadom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v uzavretom komplexe s bezpečnostnou ochranou, posilňovňou a 2 bazénmi a veľkými záhradnými plochami a má podzemné parkovacie miesto a poriadne veľký sklad.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v Calahonde a je ideálna na to, aby ste mali domov v pokojnej oblasti a v blízkosti všetkých služieb dostupných v tejto oblasti, vzhľadom na svoje vlastnosti by bola aj potenciálnou možnosťou na turistické prenájmy.

Nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť ju, oplatí sa zavolať hneď!


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Calahonda
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková131 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátE
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (25 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Satelitná TV, WiFi, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Vírivka, Gril, Dvojité sklo, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón, Plyn

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!