Byt na predaj 103 m² Rincón de la Victoria

124362811 | Málaga, Costa del Sol East, Rincón de la Victoria

  • Spálne 23
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 103 m²
  • Plocha terasy 15 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 299 000 € do 425 000 €. [Spálne: 2 - 3] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 103m2 - 183m2].
Príroda a architektúra sa snúbia v tomto projekte, ktorý je inšpirovaný pokojom a súkromím indonézskych ostrovov. Jeho avantgardné domy aj kompletné spoločné priestory sú rozmiestnené tak, aby sa začlenili do prostredia. S vegetáciou a krajinou ako kulisou sa tento projekt otvára veľkolepým výhľadom na záliv Malagy, pričom sa nevzdáva panoramatického výhľadu, ktorý obklopuje komplex. Tento projekt sa nachádza na bezkonkurenčnom mieste, ďaleko od ruchu pobrežia Costa del Sol, ale blízko všetkého, čo potrebujete. Lokalita s veľkou krajinárskou hodnotou, ktorá spája to najlepšie z mora a hôr. Príroda vo svojej najčistejšej podobe len 20 minút od centra Malagy, 30 minút od medzinárodného letiska a necelú hodinu od Marbelly.

Všetky potrebné služby, priamy prístup na diaľnicu A-7 a pláž vzdialená 10 minút. Hoci ak je vašou záľubou turistika alebo rafting, máte necelú hodinu k dispozícii rieku Genil a prírodné parky pohorí La Tejada, Alminara a Alhama; tiež Los Montes de Málaga krok a pol hodiny od vodnej nádrže La Viñuela, kde môžete praktizovať kanoistiku a kúpať sa v jej tyrkysových vodách. A ak vás láka golf, na ihrisko Añoreta to budete mať len 6 minút.

Aby sme čo najlepšie využili jeho výnimočnú polohu, spoľahli sme sa na prestížnu architektonickú firmu v Malage, ktorá má bohaté skúsenosti a rozsiahle znalosti terénu. Jeho prístup bol rovnako jednoduchý, ako aj efektívny; lineárne usporiadanie budov na vyhliadke La Zenaida, kde sa budovy a ich veľké terasy objavujú ako vrstvy samotnej hory. Útes s hranatými tvarmi, na ktorého úpätí sa rozprestiera pôsobivý nekonečný bazén, z ktorého nás pocit beztiaže vynáša nad horizont.

Z nekonečných terás tejto zástavby sa obyčajný plynúci deň stáva divadlom. Z tohto dôvodu sme chceli exteriér zakomponovať do každého priestoru vášho domu. A aby
dosiahnuť tento cieľ sme sa rozhodli inštalovať veľké okná do veľkého priestoru, ktorý tvorí obývacia izba s veľkou otvorenou kuchyňou. Stačí ich otvoriť a nechať vánok a stredomorské slnko, aby sa stali súčasťou vášho domova.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol East, Rincón de la Victoria
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková103 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (15 m²)
BazénÁno
Spální23
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický, Bazén
OrientáciaSeverovýchod, západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Nerja & Málaga východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.