Byt na predaj 99 m² Elviria

124578571 | Málaga, Costa del Sol, Elviria

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 99 m²
  • Plocha terasy 30 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v tomto krásnom prízemnom byte v exkluzívnej oblasti Elviria v Marbella East! Tento apartmán s bezkonkurenčnou polohou, vzdialený menej ako 250 metrov od pláže, je ideálny ako dovolenkový dom alebo trvalý pobyt.

Apartmán má dve spálne a dve kúpeľne, veľkú obývaciu izbu s prístupom na terasu a záhradu s rozlohou 30 m2, vďaka čomu je svetlý a priestranný. Okrem toho k nemu patrí podzemné parkovisko a sklad pre väčšie pohodlie.

Urbanizácia v stredomorskom štýle má spoločný bazén a záhrady, ktoré sú ideálne na užívanie si teplého podnebia na pobreží Costa del Sol. Oblasť je obytná a má dobré cestné spojenie, navyše sa nachádza v blízkosti pláže Las Chapas a ďalších urbanizácií v Marbelle del Este, ako sú Rancho Park a Marbesa.

Tento apartmán sa nachádza v blízkosti pláží Nikki Beach, Don Carlos, La Plage Casanis a ďalších zariadení občianskej vybavenosti, ako je golfové ihrisko, rekreačný komplex a nákupné centrum v okolí. Ak hľadáte nehnuteľnosť v privilegovanej lokalite v Marbella East, tento apartmán je pre vás!

Treba poznamenať, že ide o prízemie, čo z neho robí ideálnu možnosť pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť schodom a užívať si nehnuteľnosť na prízemí. Nečakajte už na návštevu tohto pôsobivého bytu!


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Elviria
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková99 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
Výťaháno
TerasaÁno (30 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
Výhľadynezadané
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Elviria

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!