Byt na predaj 86 m² Estepona

124413787 | Málaga, Costa del Sol, Estepona

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 86 m²
  • Plocha terasy 51 m²
  • Stav Aktívne

TERMÍN DOKONČENIA 4. ŠTVRŤROK 2024

Na jednom z najvýhodnejších pozemkov v tejto etablovanej štvrti Estepony sa nachádza dlho očakávaný projekt One 80 Suites. Táto senzačná novostavba s rozprávkovým výhľadom na more z vyvýšenej polohy s južnou orientáciou má závideniahodnú polohu v úžasnej lokalite v blízkosti pláže a všetkej občianskej vybavenosti v meste Estepona.

Úžasné moderné domy sa môžu pochváliť vynikajúcimi terasami a súkromnými záhradami s nádherným výhľadom na Stredozemné more. One 80 Suites je butikový projekt pozostávajúci len zo 48 moderných dvoj-, troj- a štvorizbových apartmánov a penthousov rozmiestnených v 3 nízkych budovách, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej oblasti Costa del Sol v meste Estepona.

Štýlové apartmány majú vynikajúcu polohu na vychutnávanie luxusného životného štýlu v prírode, ktorým je známe južné Španielsko, s plážami ocenenými modrou vlajkou a bohatou občianskou vybavenosťou v pešej vzdialenosti, ako aj na prahu najlepších golfových ihrísk na pobreží Costa del Sol. Táto oblasť je vyhľadávaná a stáva sa jedným z horúcich miest na pobreží Costa del Sol s vlastnou komplexnou infraštruktúrou medzinárodných a miestnych škôl, úplne nových moderných nemocníc, ako aj vynikajúcim výberom športových zariadení, ako sú jazdecké centrá a tenisové kluby.

Prízemie, Urbanizácia, Zariadená, Vybavená kuchyňa, Parkovanie: Áno, Bazén: Áno, Záhrada: , na južnú stranu
Výhľad: Výhľad: Otvorený výhľad, More.
Vlastnosti: Klimatizácia teplá/chladná, Automatický zavlažovací systém, Bazén, Spoločný bazén, Výborný stav, Vybavená kuchyňa, Garáž, Záhrada, Uzavretý komplex, Výťah, Blízko občianskej vybavenosti, Bazén, Súkromná terasa, Bazén, Terasa, Video vstupný systém.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková86 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (51 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Súkromná terasa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!