Byt na predaj 90 m² Estepona

124011925 | Estepona

  • Spálne 23
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 90 m²
  • Plocha terasy 17 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 326 900 € do 441 900 €. [Spálne: 2 - 3] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 90m2 - 111m2].
Moderný a funkčný uzavretý obytný komplex a ideálne miesto na bývanie. Výstavba pozostáva zo 63, dvoj- a trojizbových domov na prízemí, prvom poschodí alebo v podkroví. Všetky nehnuteľnosti majú južnú alebo juhozápadnú orientáciu a z mnohých z nich sa naskytá výhľad na more. Prízemné byty majú navyše krásnu záhradu a penthousy priestranné terasy. Všetky domy majú minimálne jedno parkovacie miesto a skladovací priestor.

Spoločné priestory sú plochy určené na trávenie voľného času a šport v pokojnom prostredí. V Célere Sea Views nájdete výnimočné záhradné priestory so spoločným bazénom a posilňovňou, kde môžete naplno využiť svoj voľný čas Postarali sme sa o každý detail, aby sa tento obytný komplex stal vaším budúcim domovom. Kvalita, rozmiestnenie a dizajn dodávajú tomuto projektu jedinečného vlastného ducha.

Výstavba je miestom, ktoré si môžete užívať, nachádza sa v meste Estepona (Málaga), medzi Arroyo de Guadalobón a plážou Arroyo Vaqueros a len 5 minút
od centra mesta Estepona. Táto zástavba poskytuje množstvo príležitostí na trávenie voľného času a služieb vrátane niekoľkých golfových ihrísk vzdialených len 4 km, vrátane Doña Julia Golf, Club de Golf finca Cortesín, Estepona Golf a Valle Romano. Okrem toho sa môžete tešiť na nákupné a zábavné centrá, ako je napríklad Estepona.

Marina v dosahu, supermarkety, reštaurácie, nemocnicu, zdravotné stredisko a niekoľko lekární. Estepona sa nachádza v jedinečnom prostredí a má veľmi dobré spojenie. Napája sa na diaľnicu A-7 Costa del Sol a je veľmi blízko nájazdov na spoplatnenú diaľnicu AP-7. Okrem toho sa nachádza necelých 55 minút od medzinárodného letiska Málaga a 60 minút jazdy autom od železničnej stanice Maria Zambrano Renfe. V blízkosti sa nachádzajú aj významné turistické enklávy, ako napríklad Puerto Banús, ktoré je vzdialené len 20 minút, a historické centrum Marbelly, ktoré je vzdialené 30 minút.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková90 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
TerasaÁno (17 m²)
BazénÁno
Spální23
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Záhrada
OrientáciaJuh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiBlízko dopravy, Súkromná terasa, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Privolaný autobus
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.