Byt na predaj 106 m² La Carihuela

124362670 | Málaga, Costa del Sol, La Carihuela, La Carihuela

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 106 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v mimoriadnej nehnuteľnosti, ktorá ponúka to najlepšie z pobrežného bývania. Táto nádherná rezidencia s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami má priestrannú terasu, dostatok prirodzeného svetla a bezkonkurenčnú polohu v prvej línii pláže.

Vstúpte do tohto nedávno zrekonštruovaného skvostu, kde bol každý detail starostlivo premyslený, aby vznikol moderný a príjemný priestor. Interiér vyžaruje pocit tepla a elegancie s vkusnými povrchovými úpravami a modernými dizajnovými prvkami, ktoré hladko spájajú štýl a funkčnosť. Rekonštrukcia bola dokončená len pred mesiacom, čím sa zabezpečilo, že vy'budete prví, ktorí si budú môcť vychutnať nedotknutý stav a aktualizované funkcie tohto úžasného domu.

Jedným z výrazných prvkov tejto nehnuteľnosti je veľkorysá terasa, ktorá poskytuje nádherný vonkajší priestor na oddych a zábavu. Či už sa budete opaľovať, vychutnávať si stolovanie pod holým nebom s priateľmi a rodinou, alebo si jednoducho vychutnávať morský vánok, terasa ponúka súkromnú svätyňu, kde si môžete naplno vychutnať pobrežný životný štýl.

Táto rezidencia sa nachádza na prvom poschodí a umožňuje ľahký prístup a pohodlné bývanie. Budete len pár krokov od zlatistého piesku a trblietavej vody, čo vám umožní užívať si pláž podľa vašich predstáv. Blízkosť pláže zaručuje, že si môžete dopriať každodenné prechádzky pozdĺž pobrežia, vychutnať si úžasné západy slnka a ponoriť sa do relaxačnej atmosféry pobrežného života.

Ďalšou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej potenciál na prenájom cez Airbnb. Vďaka existujúcej licencii môžete okamžite ťažiť z prenájmu nehnuteľnosti dovolenkárom, čím si vytvoríte zdroj príjmov. V skutočnosti sa nehnuteľnosť už úspešne prenajíma cez Airbnb, čo vám poskytuje príležitosť pokračovať v tomto lukratívnom podniku.

Okrem toho je v blízkosti k dispozícii spoločné parkovisko, ktoré zabezpečuje pohodlie pre obyvateľov aj hostí. Môžete byť pokojní, pretože viete, že parkovanie nikdy nebude problémom, čo vám zabezpečí pokoj a ľahký prístup.

Ak to zhrnieme, táto nehnuteľnosť s dvoma spálňami, dvoma kúpeľňami a priestrannou terasou ponúka vynikajúcu polohu pri pláži, dostatok prirodzeného svetla a nedávnu rekonštrukciu. Či už sa rozhodnete, že sa stane vaším trvalým bydliskom, alebo využijete jej potenciál pre Airbnb, táto výnimočná nehnuteľnosť sľubuje pozoruhodný zážitok z bývania pri mori.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Carihuela, La Carihuela
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková106 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (20 m²)
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Ulica
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Kúpeľňa, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Torremolinos

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!